Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen torta volt, vagy lesz...

Milyen torta volt, vagy lesz kisfiatok második szülinapján?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ket Maci (egy fiu es egy lany fogta egymas kezet), kivül csokikrem, belül eperkremes, asszem csokis piskotaval, de mar nem emlekszem, lehet sima volt. Nagy volt a sikere:D Nem gyözött brummogni.
2010. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, lassan a harmadikon kell gondolkodni... arra meg azt hiszem sütök neki egy Villam MCqueen tortat, az is nagy kedvenc :D
2010. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a napokban tartottuk, és mivel a lányom nem szereti az édes dolgokat, sütiféléket, így virslitorta készült neki. (Merthogy azért meg odavan...) Paradicsomszeletekkel, uborkával szépen kidíszítettem, és legalább evett belőle.
2010. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

1-én lesz kettő!

Valami autósat veszek neki, mindenképpen készet, én nem sütök. Csoki kizárva,mert azt én nem szeretem:)

Lehet gyümis, túrós...

2010. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam április végén volt kettő. Vaníliakrémes tortát csináltattunk neki, fehér habos bevonattal, apró színes cukrokkal volt díszítve és rajta egy Thomas marcipánfigura, gyertya,, tűzijáték. Nagy sikere volt!

2010. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan lányom van (nem tudom van-e jelentősége, hogy kiemelted a kisfiúkat), épp ma 2 éves. Nálunk vasárnap lesz a banzáj, hagyományos csokitortája lesz, sajnos én nem vagyok elég ügyes ahhoz, hogy a marcipánból én készítsek rá valamit, úgyhogy a marcipánfigurát majd veszem rá. :)
2010. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak dobókocka tortája volt,túrókrémes.Minden oldala más színű volt és más színű pöttyökkel,de mivel nekünk az első szülinap volt,felül az 1-es pötty volt:)

Szép élénk színű volt,tetszett neki,a kis ujját dugta be a pöttyökbe:)

2010. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!