Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 1 éves szülinapján...

A babám 1 éves szülinapján milyen torta legyen?

Figyelt kérdés
A boltiból van olyan,amiböl ehetne? Vagy mindegy milyet veszek,mert úgyse ehet?
2010. máj. 16. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia a legjobb ha magad sütöd, akkor tudod, hogy mit teszel bele. Meg akkor tudsz olyan receptet keresni, ami megfelelő, pl. ha nem eszik tojást akkor tojásmentes recept.
2010. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi főzött csokitortát rendeltünk.
2010. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

előz

fimanka is eilyen volt 10 éve, most a kicsinek is.

Isteni finom, egyszer lehet lazítani:-))

2010. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
babapiskótával is csinálhatod :D abból lehet finom tortákat alkotni:D
2010. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érsz rá sütögetni, akkor rendelj cukrázdából. És persze közöd, hogy egy 1 éves csöpségnek lesz. Csak nehogy valami olyat tegyenek bele ami a torkára mehet.


De a legjobb ha tesütöd

2010. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami finom puha házi csokit, hogy tudd mi kerül bele, mit fog enni a gyerek, ő még nem tudja értékelni, hogy micsoda szép cukrászdai remekművet kapott. Plusz a főzött házi csokikrémes piskótatortánál nincs jobb a világon :)
2010. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én barackos túrótortát rendeltem, és kértem, hogy ne zselé legyen a tetején, hanem tejszínhab.
2010. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En sutottem, ket szintes volt, az also csoki, a felso citrom.

Nem fozott tojasos kremet keszitettem, hanem pudingosat, mert a sok tojasert en nem vagyok oda.

En csak arra ugyeltem, hogy dio, mogyoro, mandula, mez ne legyen benne, tehat az, ami akkor meg tiltolistan volt az allergias reakcio miatt. Egyebkent meg kb mindegy volt, hogy milyen, mivel elotte ebed is volt, azzal jol lakott, a tortat csak a foto kedveert tapizta meg, picit megkostolta, de nem igazan ette tele vele magat.

Inkabb a felnotteknek es a nagyobb gyerekeknek volt fontos a torta ize.

De pl egy eves szulinapi bulijara is sutottem mar tortat, ott az anyukaja kerte, hogy ne kremes legyen, mert tobb baba is volt es foetel hijjan a tortan is hangsuly volt eves szempontjabol.

Akkor puncsszelet jellegu tolteleket keszitettem. 3 vekony piskotat sutottem, a kozepsot felkockaztam, osszekevertem lekvarral, meggyel (befott), nemi rumaromat is raktam bele es ezt toltottem be a ket lap koze. felvagva mozaikos volt es az egyszerusege ellenere izben is nagyon jo volt. az oldalat lekvarral kentem meg es babapiskotaval korberagasztottam, a tetejere porcukorbol es a meggy levebol kavartam rozsaszin mazat, nyomozsakkal raktam ra, valamint leszedheto kemenycukor viragok mentek ra es gumicukor diszitesnek. Nagyon szep volt.

2010. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Masfel honap mulva lesz 1 eves a fiam de mar eldontottem,hogy ezt a tortat sutom neki.

[link]


Turos a tolteleke es csokis piskota az alja.Szerintem ettol nem lesz baja.

10,5 honapos kisfiu anyukaja

2010. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most volt 1 éves a kisfiam.

Legelőször kapott az egyik nagymamától egy túrótortát.Egy csomót evett belőle:)Élvezte nagyon,hogy belemászhatot kézzel lábbal:)

Majd én rendeltem neki pont a szülinapjára egy 10 szeletes keksztortát.Isteni finom volt és ebből is evett rendesen a kisfiam.Most hétvégén pedig a másik nagymama rendelt neki autó alakú csokitortát.Ebből is eszegetett de csak nagyon keveset a krémből.Egyiktől sem lett semmi baja.Nagyon ízlett neki.:)

2010. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!