Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg vagy elégedve a gyermeked...

Meg vagy elégedve a gyermeked keresztszüleivel? Mi az ami szerintetek elvárható tőlük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A lányom keresztanyja 16 éves volt, amikor felkértük. Most érettségizik, tündér aranyos a lányommal, nagyon szeretik egymást. Ajándékot nem várunk tőle (ennek ellenére kap mindig valami apróságot, ha alkalom van). De pl. tudom, hogy minden este imádkozik a lányomért. Nekem ez sokkal fontosabb:)
2010. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5 keresztszülője van a lányomnak. Ebből 3 évekig nem látja...

2, a tesóm és a vőlegénye az, aki havi szinten találkozik velünk. Ha kell, ruhát, könyvet hoznak, de előtte megbeszéljük, hogy mi kell éppen. Nyáron náluk nyaral a lányom egy hetet, elég messze lakunk. Bármiben segítenek, amiben tudnak. Amúgy semmit nem várunk el, ezek a dolgok vagy jönnek maguktól, vagy nem...

2010. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagyok megelégedve veluk,mert nem járnak át a kicsihez és soha nem vitték el még pl.sétálni,pedig nagyon kozel lakunk egymáshoz.Én ezt azért elvárnám toluk.Ha névnap vagy szulinap van,akkor azért átjonnek és hoznak ajándékot,de tobbet jelentene,ha foglalkoznának vele.
2010. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a lányom keresztanyja a nővérem, a fiam keresztanyja a férjem nővére. Szerintem nincsenek nagy elvárásaim. Látogassák a gyereket és tegyenek úgy, mintha érdekelné őket. A nővérem kb 2-3 havonta utazik 120 km-ről, soha nem hagyja ki a találkozást, és általában hoz vmi apróságot nekik. mindkettő kap pl 1-1 csomag cukrot, vagy közös játékot.

a sógornőm kb 500m-re lakik tőlünk.2 év alatt kb 3-4 alkalommal jött át kifejezetten azért, mert kíváncsi volt a gyerekekre. illetve eleinte a lányomat elvitték elég sűrűn, csak a fiam, aki a keresztfia, azzal nem tud mit kezdeni.

néha szomorú vagyok a közömbösség miatt, de nem vagyunk egyformák.

2010. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon. Sajnos a távolság miatt keveset találkozunk (majdnem 300 km-re laknak), de sűrűn email-ezünk, szülinapkor jönnek, ünnepekkor képeslap küldés van. Amikor jönnek, elhalmozzák ajándékkal, de ez nem annyira fontos, inkább az, hogy szeretik. 2 éves kislány anyukája.
2010. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg vagyunk elégedve velük,nagyon rendesek,és látogatják is a lányunk rendszeressen, szereti is őket,és nem is várnák el tőlük többet!
2010. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak az én sógornőm nem tudja a feladatát, magasról tesz a keresztfiára...
2010. jún. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!