Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz, hogy sokat vagyunk itthon?

Gáz, hogy sokat vagyunk itthon?

Figyelt kérdés
3 és 7 éves gyerekek, kicsivel még itthon vagyok. Szoktunk menni játszótérre, parkba stb, de sokszor csak lemegyünk a kertbe (társasházban élünk).
2018. ápr. 15. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
8as, ha a gyereked remekul erzi magat, miert nincs oviban hetfo kora delutan..?
2018. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, 11-es, a 8-as gyereke biztos az ovis nevelésmentes nap miatt van otthon!😊

Azért az elég rosszul hangzik, hogy heti egyszer mozdulnak ki, és azt az egy kimozdulást is belezsúfolja 2 órába délelőtt 9 és 11 között. Persze, javíts ki, 8-as nyugodtan, lehet, hogy valamire rosszul emlékszem a hosszú írásodból.

A gyerekek többsége igenis vágyik a megszokottól eltérő ingerekre. Hiszen állandóan fejlődnek, okosodnak, az agyuk napról napra fejlődik, egyre több kérdés merül föl a fejükben. Az a szülő, aki azt állítja, az ő gyerekének nincs igénye heti 2 óránál hosszabb időt a megszokott környezetén kívül tölteni, az vagy nem foglalkozik a gyereke egészséges igényeivel, vagy nagyszájú, mint a 8-as, aki keveri a szezont a fazonnal. A 8-as gyereke ovis, reggeltől délutánig közösségben van. Tehát simán előfordulhat, hogy ezek után már nem vágyik házon kívülre. Ennek ellenére tartom, hogy a heti 2 órába belezsúfolás nem egészséges, a gyereknek és a normális szülőnek szüksége van közös élményeket gyűjteni.

Egyébként mi sokat megyünk a kezdetektől, mégis találunk otthon is időt pl. kézműveskedni. A végletekkel van baj, ahogy az egyik előttem szóló írta

2018. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Es amugy ha az anya maga miatt is mozdul ki, akkor mi van? Bocs nem fogom az eletemet a 100 meterre levo jatszoter es a kanape kozott tolteni mint valami penészvirág :D

Az az allatkertes pelda is eleg rossz volt. A hetvegen voltunk, kb 10ezer gyerek volt, egyetlen siro, hisztizo gyereket se lattam! Egyetlen egyet se! Nem fura? Lehet hogy a valaszolo sajat maga gyerekebol indul ki. Tovabba ha kifizettem a csaknem 10ezer ftos csaladi jegyet, akkor sem vinném haza őméltóságát az első hiszti utan. De mondjuk ez nalunk nem is tema, ugyanis meg sosem hisztizett a kimenos programjainkon. Igen, van rola egy csomo fenykep, amiket massal is megosztok. Hogy miert? Talan mert buszke vagyok a gyerekemre. Es igen, magamra is buszke vagyok egy-egy ilyen program utan, mert nem keves energiat fektettem bele. Persze konnyu a kanapen ulve emelgetni a labaddal a gyereked es mas eletet fikazni. Szerencsetlen meg vaghatja a papir koroket amig odakint viragzik a margitsziget, 25 fok van napon a dunaparton, teli van akar ingyenes csaladi programmal is a varos. Bravo. Ez aztan az élet.

2018. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
8- as, nem irigylem a gyereked.
2018. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!