Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyereketek mennyit...

2,5 éves gyereketek mennyit néz képernyőt egy nap? Ebből mennyit aktívan, és mennyit úgy, hogy a háttérben megy, és néha rápillant?

Figyelt kérdés
És hogyan kezelitek, ha követeli a mesét?

2018. jún. 17. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
😂😂😂 Sajnálom szupermamik, de nagyon nem hiszem el, hogy 10 hozzászólóból 10nek a gyereke napi max fél órát tv.-zik. Igen igazatok van, így ez a hangzatos, nem az igazság. A borzasztó az egészbe, hogy ti magatok sem látjátok be, hogy mennyit tv.-zik a gyerek, de ezzel jó nyugtatni magatomat, hogy nem is ismerik szinte a gyerekitek a tévét. Perszee.. jöhet a piros kéz nyugodtan...
2018. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Pedig nálunk sincs tévé, max.este megnézzük a telefonomon a képeket, amiket róla csináltam aznap. 26 honapos
2018. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező rosszul tette fel a kérdést :)) mennyit nez meset mobilon vagy tableten a gyerek reálisabb :))
2018. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg gáz vagyok, ahogy azt a 0%-om is mutatja. Megyek, tévé elé ültetem gyorsan a gyerekemet, nehogy lelkiismeret-furdalást okozzak másoknak.

Amúgy sem értem, hogy egy tény közlés hogy lehet százalékolható. De jut eszembe, tényleg hazudtam: egy héten kabe kétszer előfordul hogy a reggeli végén egyszer megnézheti a kedvenc Gryllus dalát (Tigris). Meg is beszéljük hogy egyszer, utána pedig egyszerűen kikapcsolom. Hamar beletörődik.

12-es

2018. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13, a kérdező direkt képernyőt írt, nem tévét. Abba pedig beletartozik a mobil, tablet, laptop is, nem csak a tévé. ;) Értó olvasás, ugye?
2018. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11

Miért lehetetlen, hogy van család, ahol ez nem a mindennapok része? Nekünk nincs kábeltv előfizetésünk, letölteni néha letöltünk egy filmet (havi kb. egyszer, de azt is csak ősszel, télen), laptopon csak dolgozunk, a mobilt meg nem használjuk sem bébicsősznek, sem magunk szórakoztatására videók nézésére?

2018. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, direkt kepernyot irtam, amibe a mobil, tablet, laptop is beletartozik. Hat en meglepodtem, hogy mennyi helyen nem nez egyaltalan, es engem inspiral arra, hogy minel kevesebbet nezzen.
2018. jún. 26. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!