Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Idén volt már valaki strandon?...

Idén volt már valaki strandon? Hány fokos víznél, milyen melegben érdemes elmenni pl. a Velencei-tóra?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Május 1-je óta rendszeresen járok a 7évesemmel strandra. Fürdünk is mindig.

Duna-mellékág, akkor olyan 18-19 fokos volt a Duna, szóval 20 fok körül lehetett max a víz. Szerintem az már jó, 22 fok felett pedig már több, mint ideális.

2018. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nem voltam, volt már hozzá elég jó idő. Én kizárólag minimum egy hét kánikula után megyek vízbe, mert nem bírom a hideget.

A következő egy hétben garantáltan nem lehetne becibálni egy tóba, most hideg van hozzá.


Keményebbek persze mennek nyáron bármikor.

2018. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Màjus végén màr 24fok volt a balcsi, 3x fürödtünk, június elején dunaharasztiban bànyatóban is fürödtünk, 4.5 évessel, ott is kb 24 fokos volt a víz. Ha süt a nap,27fokban màr simàn lehet fürdeni szerintem.

Mondjuk mi genetikailag vízb*túl vagyunk :D gyerek előtt már 20foktól mentem úszni a Balatonba, azóta kicsit már elpuhultam.

2018. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Gyerekkel dunaba es banyatoba...gratulalok.

A strandokon 30 fok koruli a viz, es ez is hivosnek tunik ha fel orat bent csucsul az ember.

2018. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!