Meg lehet határozni, hogy csak olyan gyermeket fogadok örökbe, akinek meghaltak a szülei, és nem azért árva, mert nem kellett a szüleinek?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális a téma, mert eleg fiatal vagyok még az örökbefogadáshoz, de ha valaki tudja, kívácsi lennék rá.

2020. aug. 20. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted ez így működik? Tényleg fiatal vagy.
2020. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Bármit meg lehet határozni, csak aztán soha nem kerülsz sorra. Így is ha 3 év alatti gyereket akarnál örökbe fogadni ha csak nem probléma ha roma és vagy fogyatékos akkor 5-10 év. Extra feltételekkel pl a neme se mindegy bármilyen egyéb feltétel akkor még több.
2020. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Akiknek meghaltak a szülei, azokat nagyrészt a rokonok nevelik fel, nagyszülők, nagynénik..


Nem nagyon fogsz ilyet találni..

2020. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem nyílt örökbefogadás történik, akkor a vérszerinti szülők kiléte titkos. Nem fogják neked megmondani, mi történt a szülőkkel.
2020. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre. Azért elég kevés ilyan árva van, akinek nincs senki a családjában, hogy felnevelje.
2020. aug. 20. 11:47
 6/13 A kérdező kommentje:
4. Igen, ez is jogos.
2020. aug. 20. 11:51
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem így működik. Ha majd aktuális lesz, és komolyan szeretnél jelentkezni 1-2 hónapon belül, kezdj el utánanézni. Ajánlom az örökbe.hu-t, ahol minden le van írva átláthatóan. Ha utána olvasol, látni fogod, hogy miért nem működhet az ötleted. Már az alkalmasságin sem mennél át valószínűleg, de ha mégis, ilyen feltételekkel örökké várhatnál egy gyerekre.
2020. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom egyedul vagy,mivel egyes számban írtál. Így téged méginkább hátrébb tennének a várólistán
2020. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, egyedül. De az alkalmasságin szerintem átmennék. Pszichológiát hallgatok :)
2020. aug. 20. 14:44
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Az alkalmassàgin egy rakás idióta átmegy, csak nézd meg, kik fogadtak örökbe, illetve kik vesznek részt tanfolyamon..
2020. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!