Meg lehet határozni, hogy csak olyan gyermeket fogadok örökbe, akinek meghaltak a szülei, és nem azért árva, mert nem kellett a szüleinek?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális a téma, mert eleg fiatal vagyok még az örökbefogadáshoz, de ha valaki tudja, kívácsi lennék rá.

2020. aug. 20. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%

Köszi a privátot, itt válaszolok.


Igen, személyes tapasztalat, bár csak egyszer volt szerencsém több emberhez pár napig, tehát nem ebben dolgozok, de pont annyiféle embert engednek át, amennyi BP belvárosában az utcán mászkál. Külsőre, higiéniára, stressztűrésre, pszichés zavarokra, ilyesmikre nincsenek kiélezve, mert mind átjutott, az erőszakosabb szülőjelölt is. Amivel ha belegondolunk nincs nagy gond, mert ettől szép a világ, hogy mindenki nevelhet gyereket a saját dolgaiból mindenki adhat át.


Csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy ez nem egy elitszűrő, szinte mindenki átjut, csak a durva szélsőség nem, akik kivernék belőle rosszgyereket, vagy mittudomén lakásdísznek akarnak gyereket.


Átjut a kitartott húszéves luxusfeleség tűsarkúban tipegve a 15-20 évvel idősebb párjával, átjut a férjét elnyomó erőszakos nő hangos nő, átjut erősen vallásos, pszichés problémákkal küzdő, karrierista, környezetvédő, naturista, szadomazo szexet kedvelő, mindenki, akihez az ember nem szívesen engedné a gyerekét. Persze nem teljesen "rossz" emberek, egyszerűen csak emberek.

2020. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Mi a baj.a magassarkussal?

Es a szadomazoval?

Nem ertem. Szulni is szulhet barki

2020. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
Az egy dolog, hogy a szadomazóssal baja van és a magassarkússal, na de a környezetvédő. A libsi mindenit, nem akarja tönretenni a földet és bébifóka pörköltöt sem eszik szalonnával.
2020. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!