Lehet hogy félig ázsiai vagyok?

Figyelt kérdés

16/l

A szüleim örökbefogadtak, anyukám közvetlenül a születésem után hagyott el és elment az országból. Csak ennyit tudok plusz van róla egy képem. 152 cm magas vagyok és 42 kg, barnulni könnyen barnulok és egyre jobban lászik, hogy mandulavágású szemeim vannak. Néhányan mondták már "viccből" hogy olyan vagyok mint egy gésa. Azt hiszem így kell irni. Előfordulhat hogy az apám ázsiai? Vagy félig ázsiai? Vagy ez meg nem konkrét jel? Szerintem cikizni is ezért cikiznem a suliba.A bőröm nem sárgás.



2020. aug. 24. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Az ázsiaiaknak sem sárga a böre, hanem barnás.

Egyébként fordulj a háziorvoshoz, ö át tud irányítani olyan szakorvoshoz, ahol meg tudják nézni.

2020. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Millió nem ázsiainak van mandulavágású szeme. Pl: nekem is. Semmit sem jelent.

A monolid, azaz rejtett szemhéj már árulkodóbb lenne, de még az se jelent biztosat. Igazság szerint nekem még az is van és nem, csak annyira vagyok ázsiai, mint minden magyar.

2020. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez csak akkor fog kiderülni ha valahogy felkutatod őket. De nem tartom valószínűnek az ázsiai származást.
2020. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Második válaszoló rejtett szemhéjam van.
2020. aug. 24. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a magyarok már bejövetelkor keveredtek (és máig keverednek ázsiai népekkel (is)), ezért simán lehet "csak" valamilyen akárhányadik dédszülőd öröksége. Sok "kun" felmenőjű családban öröklődik évszázadokig a kicsit mongolosabb vágású szem, szélesebb arc.
2020. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezáltal megtudhatod hogy miféle "keverék" is vagy 😊

2020. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen tesztet csináltatni, hogy milyen nemzetiségű felmenőid vannak, nem is olyan drága, pár tízezer ft.
2020. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krande ***** válasza:
52%
Ajánlom a MyHeritage és az AncestryDNA tesztjeit. Kinek mi a drága, ha érdekel, hasznos /érdekes lehet.
2021. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!