Mik a jelek ha örökbe lettem fogadva?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 08:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%

Nem hasonlítasz a szüleidre, nincs meg rajtad az a családi összekötős dolog, mittudomén,, mutáns forma lábujj(nálunk), fix helyen anyajegy, azonos szemszín, testalkat, körömforma, szőrösség belőve, szeplősség, orr..


Vagy a szülőkre, vagy a nagyszülőkre kell valamit találnod mindenképp, olyan nincs, hogy senkivel sincs közös dolgod. Nekem pl nagypapám szőrössége, nagynéném hajszíne(és apám bajszának hajszíne), anyám szeplői, apám szeme, testalkata, anya mutáns lábujja, ami már az ő anyján is volt.. Lányomnál az én arcformám, az egyenes hajában van egy göndör tincs ami az apjánál is van. Egyenes a haja, de abban a kis foltban göndör haj nő. Kiköpött apai nagyanyja testalkatra, de az én mutáns lábujjam van a lábán, viszont az apja gorillahüvelykujja a kezén. Egyébként a legtöbben szépek vagyunk, csak így leírva tűnünk furcsának..


Szóval vannak ilyen dolgok minden családban!


Ezen kívül jel lehet, hogy később állították ki az anyakönyvi kivonatodat, nem a szülinapodon(vagy az utáni egy hétben). Jel lehet továbbá, hogy nincsenek anyukádról terhes fotók, nincs meg a kórházi papírod anyukád nevével, nincs kórházi fotód, nem rakták el a kis karkötőt, amin rajta van a neved..


De ez mind csak LEHET! Viszont ha semmi sem igaz rád ezek közül, na az már nagyon gyanús!


Ami még lehet, hogy megnézed a vércsoportokat, van öröklés, nem fix, hogy pont te leszel az, akinek használ, de nálunk pl olyan speciálisan van összerakva, hogy én B- vagyok, Lányom A- , ez azért nem sokfajta típusú apával jön össze:)

2020. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
40%
Máshogy nézel ki mint a felmenőid, más a viselkedésed.
2020. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nekem az gyanús hogy ne láttam még életemben a anyakönyvi kivonatot, testvérem is évek óta mondja hogy megtalált papírokat azt nem mondta hogy mit csak hogy valami Papirokat képek 1 éves korom után vannak, viszont n

egy ismerősünk akivel anyajegyünk is egyforma helyen van, nekem van az arcomon kettő és kicsit arrébb még egy és neki is, és a hajunk is egyforma szóval nem tudom mi lehet de nem merek rákérdezni mert úgy is tagadnák szerintem

2020. dec. 1. 10:22
 4/24 anonim ***** válasza:
42%

Minek vagyok nullára pontozva??


Nézd meg a szüleid vércsoportját neten, nézegesd a a nagyszülők képeit is!


Kerestesd meg anyáddal az anyakönyvi kivonatot, de kis is kérheted a lakóhelyed(vagy a születési helyed) szerinti hivatalból!


Ahelyett hogy problémázol, tegyél valamit!


Kis vacak barna anyajegyek nem számítanak, a nagyobb piros, vagy a fehér!

2020. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ab anyué apa b én ab
2020. dec. 1. 11:00
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Az anyajegyek annyira véletlenszerűek, hogy ez semmit nem mond. A külső-belső hasonlóság sem egyértelmű jel.


Nem tudom, hány éves vagy, de az utóbbi évtizedekben már azt tanítják a leendő örökbeadó szülőknek, hogy minden szempontból jobb elárulni a gyereknek az örökbefogadását. Ennek ellenére vannak, akik nem így tesznek, de ez ritka, tehát kevés az esélye.


14 éves kortól szülői hozzájárulással, 18 éves kortól pedig önállóan kérvényezheted az adataid kiadását. Ebből derül ki a legbiztonságosabban, ha örökbefogadtak. Olyan apró jelekre, mint a külső ne alapozz, mert ezek teljesrm bizonytalanok.


A legtöbb, amit ezen kívül tehetsz, hogy kérdezel. Megkérdezed a szüleidet, hogy miért nincs rólad korábbi kép, hogyan születtél, van-e valamilyen kedves emlékük a csecsemő korodból. Nem számonkérve, mert ezzel csak növeled az esélyét a hazugságoknak. Inkább kedvesen, érdeklődve, mert akkor szívesebben mesélnek. Beszélhetsz nekik az örökbefogadásról is, és megnézheted, hogyan reagálnak.

2020. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Van anyadrol terhes kép? Albumokban bármi jele, hogy érkezel?
2020. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Épp tegnap néztem semmi..
2020. dec. 1. 11:55
 9/24 Derjaderja ***** válasza:
69%

Hát furi, hogy nincs kép, nekem mindkét gyerekemnek meg van az összes terhességi dokumentáció, szülésről a zárójelentés, babanaplók, benne karszalag, hajtincs.Terhesfotózás képei, emlèkbe eltett kismama fotózás, a 2 évesnek már szoktam mutogatni a családi albumokat, nagyon szereti. Az anyukák szeretnek is mesélni ezekről.


Nem tudom, Nálatok mért nincs. Lehet más oka is, de mit mondanak, ha kérdezel vmit?

2020. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kêrdezd meg, hogy hogyan születtél , könnyű volt vagy nehéz szülés, megvan e a karszalagod, a születéskor kapott eü kiskönyv stb.

Mondjuk azért mert nem hasonlítasz a szüleidre, tényleg semmit nem jelent. Ismerek én is olyan gyerekeket, akik totál ellentéte a szüleiknek, külsőre és belsőre is. Sokszor egy nemismert/ rokon vonása mutatkozik meg a gyerekekben. Pl.az én egyik gyerekem egyáltalán nem hasonlít rám, a másik kiköpött én vagyok.

2020. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!