Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nevelőszulök miert bantalmazza...

Nevelőszulök miert bantalmazzak molesztaljak a naluk levo gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ezert minek veszik oda?

2021. jún. 26. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha van ilyen és tudsz róla, jelentsd fel!

Ha nincs, csak puffogsz, akkor feküdj le aludni!

2021. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
A nevelő szülöknek komoly képzésen és teszteken kell átmenniük azelőtt hogy hozzájuk kerülnének a gyerekek. Nem nagyon fordul elő bántalmazás.
2021. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez egyáltalán nem általános! Nem mondom, előfordulhat de egyáltalán nem gyakori. Gondolom, provokálni akarsz a kérdéssel.
2021. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Magyarországon történik mindez? Jelentsd az esetet!

Vagy te vagy az a kérdező, aki a romániai nevelőszülőket szidta a beadott oltás (nem covid ellen) miatt?

2021. jún. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Olvastam egy könyvet, amit erről írtak. Elég durva volt.

Az, hogy egy beteg elméjű ember mit miért tesz azt nem lehet tudni.

De azért szerencsére nem ez az általános.

2021. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Én a munkàm miatt kapcsolatban vagyok több nevelőszülővel és az általuk nevelt gyerekekkel is, nem bántalmazzák őket. Gondolom van egy-két elszigetelt eset, de egyáltalán nem általános.

Vannak olyan édesszülők, mostohaszülők is, akik bántalmazzák, molesztálják a saját gyerekeiket, mègse lehet kijelenteni, hogy ezt minden szülő csinálja.

Ha tudomásod vagy ilyesmiről, tegyél feljelentést!

2021. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Anyósom "okosan" csinálja. Amikor nincs nála senki, csak a gyerekek akkor a kutyával is szebben beszél mint velük, az örökbefogadott kislányát is arra neveli, hogy bántsa a nevelt gyerekeket (mentálisan). Szerintem ő a képzések ellenére úgy gondolja, hogy az ő feladata az, hogy életben tartsa a gyerekeket viszont a mentális valamint az érzelmi intelligenciájuk fejlődését semmiképp nem támogatja.(Miközben az édesgyermekei húst esznek hússal addig ők a leves levét kapják tésztával vagy májkrémes kenyeret, néha talán parizert is.) Rendszerint fogyatékosnak, hülyének, bolondnak nevezi az amúgy intelligens 5 éves kislányt. Mivel a másik nevelt gyermek jóban van az örökbefogadott kislánnyal őt nem bántja.

Mielőtt megköveztek, hogy miért nem teszünk valamit elmondom, hogy többen is szóltunk a gyámnak aki mivel jó kapcsolatot ápol anyósommal nem tesz semmit. A gyerekeken külsérelmi nyom nincs, ha van is ráfogja a többi gyerekre, vagy azt mondja, hogy elestek. A szívem szakad meg ahogy látom azt a szerencsétlen 5 éves kislányt ha meg szeretném ölelni akkor látom a félelmet a szemeiben, nem miattam, hanem attól fél, hogy anyósom észreveszi és akkor mi lesz majd. Csak úgy beszélget velem ha ketten vagyunk, mert fél ha valamit nem jól mond akkor ki lesz figurázva majd fogyatékosnak nevezve.

2021. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok, azt kifelejtettem, hogy valószínűleg boxzsáknak használja a gyerekeket, rajtuk vezeti le a feszültségét, vagy kiabálással vagy ütéssel, mikor hogy.
2021. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolom, hogy ez az általános.
2021. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem igazán értem, hogy miért lettem lepontozva, felőlem tehetünk úgy, mintha nem lenne semmi probléma, a rendszer rossz önmagában, erre próbáltam rávilágítani.
2021. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!