Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mi az, ami miatt örökbe adnád...

Mi az, ami miatt örökbe adnád a gyerekedet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Ha nem tervezett gyerek lenne.
Ha értelmi fogyatékos lenne.
Ha mozgáskorlátozott lenne.
Ha látássérült lenne.
Ha hallássérült lenne.
Ha fiú lenne.
Ha lány lenne.
Ha elhagyna a férjem.
Ha elveszíteném a munkámat.
Ha autista lenne.
46 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen ok.
2021. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ha történne valami, ami miatt képtelen lennék ellátni. de csak ha nem kapnék megfelelő segítséget és ha családon, baráti körön belül nem lenne senki aki vállalja a nevelését. és csakis nyílt örökbefogadással.
2021. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elméleti válasz: Ha halálos beteg lennék, és nem lenne családom, akik magukhoz vehetnék.

N

2021. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha erőszakból foganna, ès nem kötődnèk hozzà miutan megszûletett. Nyílt örökbefogadàssal, ès az anyja karjàba adnàm csak ki a kezemből, hogy ne legyen csalàd nèlkül egy percig sem.
2021. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Egyik fiú, másik lány, egyik enyhe értelmi sérült autista, másik 20 %-ban lát, elvesztettem a munkám... Ezek egyike se olyan, hogy akár eszembe jusson ez a megoldás.

Az autimnak lehet otthon kell majd, ha már nem leszünk, de annak sincs semmi köze az örökbe adáshoz, hisz addigra bőven nagykorú lesz és nem mi mondunk le róla.

2021. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha időben kiderül innen bármelyik abortusz, ha szules után akkor otthagyjuk a kórházban, ha később akkor igen örökbe adjuk
2021. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk egy értelmi fogyatékost senki nem fog örökbefogadni,de még vak,siket gyereket se nagyon
2021. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyeseknek elég annyi is, hogy nem szeretnek hozzá felkelni éjszaka. Mint az kiderült egy régebbi kérdésből...
2021. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit off, bocsi, de ez komoly, hogy szinte mindenki képes volt behúzni, hogy ha lány lenne...? Mi baja van az embereknek? Visszamentünk az ókorba és a lányok Taigetosz pozitívak? Nem sikk lányt nevelni? Úristen, ez nagyon gáz.
2021. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan ok, amiért örökbeadnám. Tisztában voltam vele, hogy lehetnek majd az átlagostól eltérő dolgai, ezekkel együtt vállaltam őt. Sem most, sem később sem tudna úgy megbetegedni, vagy bármi olyat csinálni, ami miatt lemondanék róla. Ő az én döntésem miatt jött világra, és én elfogadom, tisztelem, és szeretem úgy ahogy van, akármilyen legyen, vagy akármi történjen.
2021. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!