Tóth Gabriella kérdése:

Örökbe adnám de hogyan?? 41 éves vagyok és sajnos hajléktalan lettem. Röviden a lényeg hogy 4 hónapos terhes vagyok és szeretném örökbe adni születendő kislányom. :-(:-( Gabriella

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 15:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%

6-os nem tudom honnét szedsz ilyen baromságokat... nyílt öf-al lett a fiam, de eszembe nem jutott lakást venni az örökbe adónak: tudod az ilyen emberkereskedelemnek számít és nem hogy nem kapja meg senki a gyereket (se a szülőanya se az öf szülő) de még élvezhetik a börtönéveket is utána...

kérdező a többiek elmondták hol kérhetsz segítséget, kitartást kívánok neked!

2022. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
Ha hajléktalan vagy, akkor úgysincs más választásod, mert elveszik tőled nyilván.
2022. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7%

11

A nyílt öf gyakorlatilag emberkereskedelem. Legalább is nálunk ilyen formában működik.

2022. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
13. HAZUGSÁG!
2022. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

14

Nem. Ezek a szomorú tények. Különben mi indokolná az egészet?

2022. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%

15. A csúnya gondolataid egyedül teged jellemeznek...


Legjobb barátnőmnek két kislanya van a Bölcsön keresztül. Egy fillérjükbe se került.

2022. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi indokolja?

Adott egy anya, aki tudja, hogy a körülményei miatt nem fogja tudni felnevelni a gyerekét. De szeretné biztonságban tudni, és olyan életet biztosítani neki, amit ő nem tudna. Szeretné tudni, kihez kerül a gyerek, és szeretné, ha a lehető leghamarabb az új családja vihetné haza, hiszen a gyereknek sem jó, ha állami gondozásban kell várnia az örökbefogadásra. Ez egy sokkal felelősségteljesebb döntés, mint elhagyni a gyereket egy parkolóban, ajtó előtt, vagy akár simán a kórházban hagyni, hiszen ezekben az esetekben a gyerek nem válik örökbeadhatóvá.


És adott egy pár, akik borzasztóan szeretnének gyereket, és valószínűleg évek óta várnak rá.

A nyílt örökbeadás összeköti a kettőt.

2022. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15%

Én csak azt nem értem ha hajléktalan lett honnan tudna telefonhoz/számitógéphez kerülni? :)

Meg miért gyakori kérdéseken irna ki ilyet. Az egész full kamu, ne éljétek belemagatokat, hogy majd meggyőzöm hogy nekem adja.


Egy roppant rosszindulatu ember unatkozik.

2022. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18!


Ha holnap az utcára kerültél, nem vinned magaddal a telefonodat?

2022. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nagyon sajnálom a helyzeted. Családod nincsen, aki tudna segíteni? A gyerek apjával mi van? Miért lettél hajléktalan?
2022. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!