Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Milyen érzés örökbe fogadni...

Milyen érzés örökbe fogadni egy gyereket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Amilyen sok nehézséggel jár, biztos jó érzés, mire végre sikerül a folyamat. Jót is tesz az ember vele.
2022. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos :) (8 éves az örökbe fogadott fiam) Mellette van egy vsz-i gyermekem is. Mind a két gyermekem születése csodálatos érzés volt. A vsz-i persze másképp , hisz akkor váltam először anyává, megélni a szülést minden negatív velejárójával : mégis élményként éli meg az ember. De amikor előszőr a karomban tarthattam az öf fiam, azt se tudom elmondani, mennyire boldog voltam :) (és vagyok most is)-máshogy, másmilyen boldogság, de ez az érzés is csodálatos :) Imádom mind a kettőt.. nincs különbség (bár tudom majd jönnek a nagyokosok akik ezt minden saját tapasztalat nélkül megcáfolnák... próbálják.. nem érdekel. ők nem érzik amit én :) )
2022. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Contefleur ***** válasza:
100%
Remélem hamarosan elmondhatom, hogy milyen érzés. 36-37 hetes terhes az anyuka, aki minket választott. Nem tudom elmondani mekkora örömöt éreztem, amikor megcsörrent a telefonom :)
2022. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Olyan érzés, mint megszülni, csak emberkereskedőnek érezheted magad.
2022. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!