Hogy lehet eltitkolni a terhességet mindenki előtt? Örökbe lesz adva a gyerek.

Figyelt kérdés

Terhes lettem, már késő volt elvetetni.

Nem kérek kioktatást meg semmit sem! Fent van egy feltett kérdés, arra kell válaszolni.


153 centi vagyok. Hogy tudnám eltitkolni a terhességet, nem akarom, hogy rólam csámcsogjon az egész város, és a munkahelyemen se szeretném feladni a jól megszokott nyugalmamat.


2022. aug. 7. 20:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%

20: "Vagy tojd le, ki mit gondol."


Hát, szerintem ez egyszerűbb lenne, mint az a sok konspirációs technika, ami az eddigi hozzászólásokban elhangzott. Ezekhez kb. egy titkosügynök mentalitása kéne. :-)

2022. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudod oldani akkor költözz el más városba mikor már látszik a hasad a szülésig. Addig meg bő ruhák.

Sajnos a nagy has ritkán fordul elő hogy nem látszik. Pláne ilyen alacsony nőknél. Magas kövér nőnek még lenne eselye de neked nem. Sajnálom. :(

2022. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Minkahelyen mondhatod hogy vidéki rokont mész ápolni X hónapra amíg megerkezik külföldről a hozzátartozója és fizetésnélkülit kérsz. De a tbt fizesd be mert különben drága lesz a szülés. Vagy beszélj a háiorvossal hátha megért és kiír az utolsó hónapokra valami más okkal.

Szép dolog, hogy nem vetetted el és végig csinálod ezt az egészet. Minden tiszteletem a tiéd. Sok erőt kívánok hozzá. ❤

2022. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Contefleur ***** válasza:
78%
Vannak alapítványok, akik segítenek ilyen esetben titkolni a terhességet. Van szállásuk, ahová el tudsz menni, ha már nő a baba. Ilyen alapítvány a Bölcső Alapítvány :)
2022. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Probálj meg olyanak kinézni aki sokat eszik


A válasz arra hogy utána mi lesz az az meny el kondizni sokat és azt mondod lefogytál😎

2022. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
h<t ezt bizony nemfogod tudni eltitkolni. a terhesseg nem csak nagy hassal jar amit itt irnak. nembeszelve rola hogy jobban kell hogy vigyazz magadra, a munkaban mas szabalyok vonatkoznak egy terhes nore... ezt nem lehet egyszeruen csak 10 honapig "eldugni" mihamarabb vallald fel. esetleg azt mondhatod Béranyasagot csinalsz
2022. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26. Az Magyarországon büntetendő, úgyhogy inkább ne mondja.
2022. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Tündi3 ***** válasza:

Szia

Amennyire èn tudom az alapítványok biztosítanak lakhatást ilyenkor. De ebben nem vagyok teljesen biztos.

Kèrlek írj privátban

2022. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hű, hát én ha akarnám se tudnám eltitkolni, hogy terhes vagyok. Akkora a hasam, hogy csak totyogni tudok tőle és vehetnék fel 5 számmal nagyobb ruhákat, akkor is egyértelmű lenne, mi a szitu. Sosem értettem, hogy tudja valaki eltitkolni, hogy várandós.
jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, vègül sikerült eltitkolnod a terhessèged?
jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!