Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességet hányadik naptól...

Terhességet hányadik naptól mutatja meg a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Ha pl. ma estem teherbe, holnap már kimutatja, hogy terhes vagyok vagy sem?

2022. júl. 24. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán mit értesz az alatt, hogy "ma estem teherbe"? A petesejt és a spermium találkozását? A megtapadást? Netalán ma voltatok együtt a pároddal?

A terhességi tesztek papírján amúgy érthetően elmagyarázzák, melyik teszt, mikortól mutat eredményt.

2022. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Te is sokat lógtál bioszról mi?
2022. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aktustól számított kb 14 nap után. Így a legbiztosabb, főleg ha peteérést se tudsz :)
2022. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a teherbeesés nem így működik hogy már másnap pozitív teszt lesz.

2-3 hét mire mutatja a teszt ha valóban terhesség van.Ez nem megy ennél gyorsabban.

2022. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennek semmi koze ahhoz hogy logtam-e a bioszrol vagy sem. A tobbinek koszonom a valaszokat.
2022. júl. 24. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Legbiztosabban akkor mutatja, ha már késik a menstruációd. De amúgy amit mondtak, 2-3 héttel az aktus után, ha sikerrel járt, akkor már elég nagy valószínűséggel kimutatja.

A terhesség nem pont úgy működik, hogy ma együtt vagy valakivel, holnap meg már terhes vagy.

2022. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi koze ahhoz hogy logtam-e a bioszrol vagy sem.


Valóban... Ez inkább alal műveltség kellene, hogy legyen...

2022. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 020310192051759397 ***** válasza:
100%
A drogériákban és gyógyszertárakban kapható terhességi tesztek érzékenysége eltérő, az átlagos tesztek a fogantatást követő 14. napon mutatják ki a terhességet, ez 28 napos ciklusnál az elmaradt menzesz 1. napja. Más, érzékenyebb tesztek viszont már a fogantatást követő 9-10. naptól is pozitívak lehetnek.
2022. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!