Valaki vállalkozna erre?

Figyelt kérdés
Érdek házasság mivel egyedülálló nem fogadhat örökbe, csak azért feleségül jönne hozzám valaki hogy örökbe fogadhassak?

2022. szept. 27. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Remélem senki.

Nagyon sok VALÓDI házaspár vár gyerekre, hogy örökbe fogadhasson. Előlük ne vegye el a lehetőséget egy kvázi-egyedülálló, látszatházasságban élő.

2022. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Biztos van az a pénz..
2022. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Elképzelhető, ha tudsz neki valamit nyújtani cserébe. Gondolom, vannak még olyan emberek, akik a saját igényeiket a gyerek igényei elé helyezik.

Viszont így se hiszem, hogy sikerülne. Nagyon alaposan szűrik az örökbefogadó szülőket, aki ilyen hülyén gondolkodik, úgysem felelne meg.

2022. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért ez nem ilyen egyszerű. Nem csak bemész a hivatalba, kapsz egy házassági anyakönyvi kivonatot és másnap már választasz is egy gyereket a katalógusból. Ugyanúgy végig kell menni az örökbefogadással kapcsolatos lépéseken, mit gondolsz nem lenne fura, hogy házasként jelentkezel, de a kamutárs nem veled él? Abba meg ki menne bele, hogy évekig tetteti, hogy a házastársad vállalva ennek minden jogi következményét, miközben nem is akar veled lenni?
2022. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne fogadj örökbe. Vegyél el valakit és tedd anyává. Nem értem. Mi az indittatás? Vagy kinéztél magadnak egy gyereket? Esetleg nagyobb lányt? Beteg vagy? Na ezért nem mennének hozzád szerintem. Elgondolkodnának mi a bajod? Vagy meleg vagy és a pároddal nevelnétek? Sok gondolat lenne ...
2022. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. terméketlen vagyok
2022. szept. 27. 17:21
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
És az miért zárja ki, hogy legyen egy normális kapcsolatod?
2022. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem járok el bulizni
2022. szept. 27. 17:56
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1192..


Meg a törölt kérdésed is...

Létezik olyan lány aki k.u.r.v.á.5.a.n. öltözik, jellemre viszont ártatlan, cuki, hüséges?


Neked gyerek???

2022. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mert? nem értem mi ezzel a probléma
2022. szept. 27. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!