Ha a gyerek olyan rendellenességgel születik, ami a terhesség alatt nem volt kimutatható, akkor a szülők dönthetnek úgy, hogy inkább nem szeretnék megtartani?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 01:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#16 semmi közöd hozzá, hogy ki mit, miért csinál. Az ítélkezést is hagyd meg magadnak. Leírták előttem, hogy miért ésszerű ezt megtenni.
2023. febr. 14. 08:50
 22/37 anonim ***** válasza:
24%

Egyáltalán nem ítélkezett, csak azt írta le, hogy ő hogy érez:

"Annyira szörnyű, hogy ilyen van. ... Elképzelni nem tudom ... Nekem akkor sem ment volna, ha ...

2023. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
#22 nem az volt a kérdés hogy ő hogy érez ezzel kapcsolatban
2023. febr. 14. 11:35
 24/37 anonim ***** válasza:
22%
Na most mondd... Volt már olyan a világtörténelemben, hogy valaki nem csak a kérdésre válaszolt. Még a gyk-n is. Különben is, ha csak "a válasz" érdekelt volna, már nem olvasgatnál itt, hisz azt már rég megkaptad.
2023. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy mi volt a világtörténelemben, engem baromira nem érdekelt az ő lelkivilága:) és attól még, hogy megkaptam a választ, még mindig jön értesítés, ha valaki válaszol a kérdésre. Illetve azt sem értem, hogy te most minek köteketsz. Nincs jobb dolgod?
2023. febr. 14. 21:32
 26/37 anonim ***** válasza:
14%

"még mindig jön értesítés, ha valaki válaszol a kérdésre"

Csak rajtad múlik, hogy jön-e. Nem kötekedek, hanem beszélgetek.

2023. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz továbbra sem érdemben válaszolni a feltett kérdésre, akkor beszélgess mással, máshol. Esetleg írj a gyenge lelkivilágú hozzászólónak privát üzenetet, és ott dumálgassatok. Itt pont az a lényeg, hogy a feltett kérdésre válaszolj, és ne "beszélgess", pláne ne olyan dolgokról, amik nem érintik a kérdéskört és nem is érdekelnek senkit. Szia, szép estét.
2023. febr. 14. 22:28
 28/37 anonim ***** válasza:
23%
Az első hozzászólás első szava válasz volt a kérdésre. Ha másra nem vagy kíváncsi, miért olvasgatsz itt még mindig?
2023. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Azért mert bárki hozzá tud még szólni valami érdekességet, pl személyes tapasztalatot, vagy hogy más országokban hogy működik a dolog stb. Így nyugodt vagy már? Ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor minek kommentelsz?
2023. febr. 15. 19:52
 30/37 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne? :)
2023. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!