Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Fogadnátok örökbe úgy gyereket...

Fogadnátok örökbe úgy gyereket hogy valójában már van egy saját és gond nélkül lehetne még saját gyerek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 17:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

Látszik a hozzászólásodból hogy valójában 0 empátia van benned, de arra rohadt büszke vagy, hogy te olyan ügyes vagy hogy "szív szerinti" gyereked is van.


Akik 8-10 évig lombikoznak legtöbbször nem a vérszerinti gyerekhez ragaszkodnak, sokan mennek külföldre petesejt donorért, vagy akár donor embrióval lombikoznak. Tudod miért? Mert szeretnék átélni azt hogy milyen a szívük alatt hordani egy gyermeket, szeretnék megtapasztalni a születés csodáját és erre ha örökbefogadnak soha nem lesz lehetőségük.


Tudod aki "kényszerből" fogad örökbe mert másképp nem lehet szülő még mindig jobb ember, mint te, aki csak azért, hogy elmondhasd magadról, hogy van "szívszerinti" gyereked is és ettől többnek, vagy magasabb rendűnek érezhesd magad mint más. Undorító.

2023. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

21,


te beteg vagy.

Te jöttél a baromságoddal, hogy jaj szegény meddő párok miattam nem kapnak gyereket.

"Születés csodája", ugyan már. Ha valaki ezt nem tudja elengedni, az nem is akar igazán gyereket.

A család a szeretettől lesz család, nem pedig a génektől vagy attól, hogy belőlem bújt ki a gyerek.

És nem, nem gondolom, hogy magasabbrendű lennék másoknál, azt viszont gondolom, hogy az én szív szerinti gyerekem sosem fogja azt érezni, hogy a szülei csak jobb híján választották őt, mert nem tudtak vér szerintit csinálni.

2023. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
71%
Mivel én nem leszek többet terhes és nem fogok szülni, csak az örökbefogadás jöhetne szóba, ha akarnánk mégegy gyereket.
2023. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!