Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbe fogadnátok roma gyereke...

Örökbe fogadnátok roma gyereket/kisbabát?

Figyelt kérdés
Gondolkozok az örökbefogadáson,persze még nem most hanem majd idővel lehet szeretnék örökbe fogadni ha addig nem alakul ugy az életem.Ti örökbefogadnátok egy roma gyereket?
jan. 13. 12:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
35%

Igen, kevés volt, hogy jön ide hogy pedagógus meg mérnök?

Tudod hány pedagógus nem ért sz*rt se a gyerekekhez?

jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%
Legyen igazad akkor 21-es 🙂! Akkor se kéne cigány gyerek ha soha nem lehetne gyerekem. Hála istennek ott az elrettentő példa előttem, hogy miért nem kellene. A vér sosem válik vízzé sajnos ....
jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%
22# Igazad van,hiába pontoznak le. Nem láttak ők élőben még ilyen örökbefogadást,ahol roma kisbabát visznek haza,sőt romákat sem szerintem. Beköltöztetném az ilyet a szülőfalumba.
jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
21# Ha a két gyerekedből az egyik roma,másik magyar fehér örökbefogadott gyermek. Tanultak vagytok,és mindkettőt ugyanúgy nevelitek tisztességgel,de csak a romával lesz később baj,olyan problémák,hogy pislogsz is akár. Akkor is ezt vallanád egyébként?Ja,végül is csak véletlen,hogy mindig az ilyen helyeken ez történik. Remélem tapasztalatból beszélsz és sok ellenpéldát láttál már,mert amúgy semmi értelme,hisz nem tudsz erről semmit.
jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem inkább nem fogadok örökbe roma babát sőt semmilyet.Lesz sajátom előbb-utóbb
jan. 24. 08:16
 26/28 anonim ***** válasza:
31%
22-es vagyok! Amúgy el lehet ítélni engem a gondolkodàsom miatt, de köszönöm szépen, ha már örökbe akarnék fogadni, akkor nyilván nem olyan gyereket fogadnék örökbe, akinél sokkal nagyobb a lehetősége annak, hogy elkallódik. És azért bárki bármit mond, nyilván van tömeggyilkos magyar is, meg nálunk a szomszéd faluban él egy rákkutató fiatal roma orvos, de a tanult roma , aki viszi valamire azért szerintem a kisebbség. Persze van, de nem ez az általános. Akinek sajnos olyan a genetikàja (lásd az én rokonságomban), azt szeretheted (ők is szerető környezetben nőttek), foglalkozhatsz vele bármennyit, ha egyszerűen semmit nem ér. Én meg nem szeretek oroszrulettezni, hogy vajon milyen genetikàval megáldott roma gyereket sikerül kifogni. Hangsúlyozom, magyar gyerekkel is lehet épp elég probléma, ezért mi már az elején megbeszéltük a férjemmel, hogy ha nem lehet gyerekünk sem fogadunk örökbe. De minden tiszteletem azé, aki mer kockáztatni.
jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
63%
Ha örökbefogadsz egy tigrist és úgy neveled mint egy házimacskát, attól még tigris marad.
jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
66%
22: neked nem is valo. Ilyen igazi paraszt hozzallassal ugyis csak megutaltatnad magad vele, aztan rafognad hogy a budos cigany genetika miatt van.
febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!