Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Milyen esélyeim vannak örökbef...

Milyen esélyeim vannak örökbefogadásnál?

Figyelt kérdés
Van két gyermekünk (ovis kislányokok). Sajnos műtéti szövődmény miatt nem vállalhatok több gyereket, de eleve nagycsaládra rendezkedtünk be, minden értelemben. Ezért szívesen örökbefogadnék. Viszont, lenne néhány "kívánság" az új családtaggal szemben. Kislányt szeretnék, lehetőleg 1 éves kor alattit és fehér bőrűt. Tudom ez kicsit furcsán hangzik és kérlek ne ítéljetek el érte, de jól átgondoltam és ezért döntöttem így. Kérlek írjátok meg, ha van tapasztalatotok, hogy mekkora eséllyel indulnánk, egyáltalán gyermekes szülőknek adnak e fehér bőrű kisbabát.

2013. okt. 26. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, adnak, de ilyen parameterekkel nem nagyon van eselyed. Hamarabb kerul sorra gyermektelen par es ez ertheto is. Ha a kort emelned, esetleg szoba johetne serult/beteg gyermek, vagy esetleg nem feherboru is, hamarabb jarnal sikerrel.
2013. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen esélyed nincs.
2013. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnálom... akkor leteszek a dologról... idősebb, sérült gyerkőcöt a már meglévő gyermekeim miatt nem szeretnék hozni. családtagom dolgozik gyermekotthonban, de ott már nagyobb (ovis, iskolás) gyerekek élnek. kívétel nélkül cigány származásúak és sajnos annyira sérültek érzelmileg, hogy kezelhetetlenek, még a gondozókat is megütik stb... sajnos nekem nincs elég türelmem, mármint ilyen problémás gyerekeket nem biztos hogy tudnék kezelni... köszönöm azért a válaszokat
2013. okt. 26. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ne tegyél le a dologról. IGEN IS VAN ESÉLYED!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenki egyforma eséllyel indul az örökbefogadásnál. Tudok olyan párt akik kicsi mellé picit fogadtak örökbe. Azt hiszem 1.5 év a két gyerkőc között a korkülönbség. És Ők is lányt szerettek volna és fehér bőrüt. Szerintem aki azt mondja, hogy nincs esélyed az nem igazán van tisztába az örökbefogadás menetével.
2013. okt. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2013. okt. 27. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg ne tegyél le róla! férjemmel mi is örökbe fogadunk, úgy hogy van már az előző házasságomból egy lányom... semmilyen hátránnyal nem indulsz!!! a "listán" ugyanoda tettek be mintha nem lenne gyerekünk!!! és igen... csúnya szó, de választhatsz :) sőt! választani kell!!! ugyanis az örökbefogadásnak az a lényege, hogy sikeres legyen ! ha te kislányt szeretnél és kisfiút kapnál, akkor nem mondhatnánk annak :) 2 oldalas tesztet is ki kell tölteni mit fogadsz el... kancsalságtól a down kórig minden fel van sorolva... fél éves procedúra mire a kezedben lesz a hivatalos papír hogy örökbe fogadó szülők lettetek, utána jön a várakozás... mi már 1 éve várunk... bízom benne hogy max még 1-et kell :) sok sikert!
2013. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!