Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Hol és hogyan, milyen feltétel...

Hol és hogyan, milyen feltételekkel tudok kisbabát, pici gyerkőcöt örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
32 éves lány vagyok, normális állás, lakás, autó...Viszont normális férfit nem találok sajnos és mivel nagyon szeretnék kisbabát, gondolkodom az örökbe fogadáson. Milyen feltételei vannak ennek? ...és van-e egyedülállóként esélyem?

2014. nov. 30. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit vagy kisebbségi komplexusos, talán a lelki világodat kéne helyretenni ahhoz, hogy rád találjon a normális párkapcsolat...

De mivel látom szövegértelmezési problémáid vannak, bemásolom a konkrét válaszom, ami tökéletesen felel a kérdésedre:

"Egyébként egészséges babára még meddő pároknak is évekig kell várnia, egyedülállónak még tovább. Ha hajlandó vagy kompromisszumot tenni, pl. örökbe fogadnál egy 5 éves kisebbségi kisfiút, akkor persze csak a tanfolyamok és az alkalmasságik eredményét kell megvárnod. Összességében, még akkor is előbb lesz gyereked, ha egy egyéjszakás kalandban/spermadonorral teherbe ejteted magad..."


Magyarul, egyedülállóként vagy megelégszel nagyobb gyerekkel, vagy évekig ne is számíts örökbefogadható babára. Ez az esélyed. Innentől a döntés a tiéd, hogy megér neked ez ennyi idő várakozást, vagy még nem adod fel a normális párkapcsolatot, és a saját gyereket.

2014. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen agresszív, borzalmas stílusu NŐNEK nem fognak gyereket adni.
2014. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én 23 éves vagyok, és van gyerekem. Akkor mi vagyok? Szerintem nő. Még véletlenül sem vagyok lány :D
2014. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lebannen válasza:
Ez az egész önzőségre vall. Nem való neked gyerek. Csak magadra gondolsz. Egy gyereknek családra van szüksége. Szigorúan betiltanám az egyedülálló örökbefogadást.
2014. dec. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lebannen nevű felhasználó: akkor azoktól a nőktől meg elvennéd a saját gyerekét, aki egyedül neveli???
2014. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!