Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van itt olyan pár, aki szeretn...

Van itt olyan pár, aki szeretne örökbefogadni (nem csak újszülöttet)?

Figyelt kérdés
Pl.: 34 hónapos kislányt , 19 hónapos kisfiú , 5 hónapos fiúbaba.Testvérek.

2015. márc. 20. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

ennyi gyereket egymás után csinálni egy rossz kapcsolatba, te jó ég...Nekem ne mondd, h egyik pillanatról a másikra változott meg a pasid, tudtad, milyen ember, mégis megszültél 3 gyereket, akiket most hirdetsz a neten és bárkinek odaadnád, aki viszi a 3-at egyben.

Na ez kimeríti a felelőtlenség fogalmát. Sztem a legjobb lenne, ha a férjed és családja nevelné őket, akkor is, ha neked nem tetszik, mert ők legalább el tudják őket tartani. Mit tudsz dolgozni, mihez értesz, milyen nyelveket beszélsz?

2015. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Keress olyan szervezeteket,amik nyílt örökbefogadással foglalkoznak.Én nem egy ilyen fórumon keresgetnék,nem biztonságos.
2015. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

a nyílt örökbeadással foglalkozó szervezetek CSAk újszülöttek örökbeadásával foglalkozhatnak, idősebb gyerekekével nem.

a tegyeszen keresztül lehet majd gondolkodnia, de én értem hogy miért keres befogadó családot: ha a tegyesznek szól, akkor elveszik a gyerekeket, aztán hónapokig-évekig amíg a papírokat tologatják, addig nem történik semmi.

2015. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 iluci26 ***** válasza:
Bocsi de ez nem így van civil szervezeten keresztül is adtak már nagyobb gyereket örökbe és testvérpárokat is biztos forrásból tudom.Gólyahír egyesület és Baptista örökbefogadás őket keresd meg.
2015. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, hogy "Pl.: 34 hónapos kislányt , 19 hónapos kisfiú , 5 hónapos fiúbaba.Testvérek."

Te normális vagy??

2015. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A párod beleegyezése is kelleni fog az örökbeadáshoz.
2015. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon el lehetsz keseredve,ez szörnyű.Bár tudnék segíteni,de magam is segítségre szorulok.

Ha az állami szervek nem állnak melléd,én a neked legközelebb álló egyházhoz fordulnék.Szoktak segíteni a nem hozzájuk tartozóknak is.

Esetleg be tudnál olyan helyre kerülni,ahol együtt lakhatnál hasonló helyzetbe került anyákkal,és segítenének tovább lépni.

Előbb utóbb minden jobbrafordul,meglátod!

2015. márc. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha az apa nem mond le a gyerekekről,akkor te nem adhatod örökbe
2015. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gyermekjóléti szolgálat segítségét kérheted, ők sajnos láttak már hasonló helyzeteket, és tudnak segíteni remélhetőleg, bárhogy is lesz.... - Egyébként ha Apuka lemond, Te meg mégse írod alá a papírokat, akkor apuka már nem tud semmit se csinálni, és onnantól nem élhet követeléssel... Egyébként biztos szörnyen nehéz lehet ez most, de szegényen szűkösen is jó, ha szeretet és nyugalom vesz körül benneteket...
2015. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!