Van itt olyan, aki örökbe adta a gyerekét? Ha igen, miért? Hogy fogadta a környezetetek? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Majd jönnek mindjárt a magzatvédők........
2017. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Magzatvédő vagyok, de nem adtam még örökbe gyereket. Miért is lettünk megszólítva?


Kérdező: van ilyen ismerősöm. Azért adta örökbe, mert a kedves férj menet közben meggondolta magát, hogy talán mégsem kell ez a gyerek, ekkor volt félidős a kismama. Nyílt örökbe adás volt a Gólyahíren keresztül, félig belehalt lelkileg.

Még a közvetlen rokonság sem vette észre, hogy terhes, nem hogy a baráti köre. Sokszor mesél erről az időszakról, nem fogja soha kiheverni, hogy nem ő neveli a gyermekét, ugyanakkor pontosan tudja, hogy mennyire jó családhoz került.

2017. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Uristen, tudom h off,de ilyet!!??? Felidoben apuka meggondolja magat? Ha igaz a sztori,akkor ez nagyon gaz, anyuka is gaz,h a elbaszott ferjet valassza a sajat babaja helyett...hat szemenkopnem magam nőkent...:((( en ugy elhajtanam az ilyen pasit, felcsinal, vegigszenvedek 9 honapot, plusz szules,es meg a szivem is osszetorik. Amugy remelem nem igaz.
2017. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az orokbeadasok nagy resze azert tortenik mert a kedves apuka meggondolja magat vagy egyszeruen nem akar hallani a babarol.Szerencsetlen nok nem jokedvukbol kenyszerulnek erre a dontesre.Sajnos a not terheli ilyenkor a dontes.pedig ketten hoztak ossze a gyereket.
2017. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Rögtön kapsz egy levelet AnikóÉvától. :D

A barátnőm is örökbe akarta adni a babáit, de végül megtartotta őket. Ő egyedül volt, se lakás, se pár,sem biztos anyagi háttér, mindenben segítettünk neki.

És másnak is szívesen segítünk,akár tanácsokkal,lakáskeresésben,a babacuccok beszerzésében.

Ha neked is tudok segíteni írj nyugodtan,egy egy heted kisfiú boldog anyukája :)

2017. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Kedves AnikóÉva!

Írtam, hogy mi is szívesen segítünk bárkinek, de ha nem nyomulás amit csinálsz, akkor nem tudom mi. Akárki akármilyen örökbefogadással kapcsolatos kérdést tesz fel és valahogy kapcsolatba kerülök vele te már biztos, hogy írtál neki, hogy te szívesen örökbe fogadnád, holott sokszor nem is ez a kérdés!!!!

Egy esetet konkrétan tudok amikor a kismama megakarta tartani a babáit, és ezzel kapcsolatban kért segítséget. hogy hogyan tarthatná meg, erre te nyomtad neki az örökbeadást, meg a segítséged, de amikor megbízónyosodtál róla, hogy nem adja örökbe, le se... na mind1. De csak, hogy tud, akárhányszor ki jön egy örökbefogadásos kérdés én mindig megpróbálok segíteni (nem a gyerek megszerzése miatt, hiszen van gyerekem) és kiváncsi vagyok hány embernek írod, hogy segítesz aztán ha nem látsz esélyt a babára hagyod ott egy szó nélkül. Ez számomra undorító!

2017. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
En nem a ferjemnek szultem. Ha lelepett is volna, isten aldja, de nem igaz, hogy egy no nem tud egy-ket gyereket felnevelni. Ezert is egy no csak annyi gyereket szuljon ahannyal meg a jeg hatan is mrgel.
2017. jan. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

2es vagyok: nem kamu és nem az első gyerek volt. 10 éves házasság után még nagyobb döbbenet egy ilyen szemét lépés! És senki nem ítélheti el, hisz nem is ismeritek ezt a szegény asszonyt. Megszenvedett és szenvedni is fog a döntése miatt.

A válóper azóta folyamatban, de a gerinctelen "apuka" keresztbe tesz mindenhol, csak hogy megkaphassa az adójóváírás és a családi pótlék miatt a gyerekeket. Ezt ő maga mondta. Mióta elment, azóta egy fillért nem adott még az anyának.

2017. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csillagok ***** válasza:
66%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért is akarod igazán örökbe adni azt a picit? Ne dönts elhamarkodottan! Ha anyagi okai vannak, akkor biztosan meg tudod valahogy oldani, sok segítőkész ember van. De ha nincs türelmed a gyerekhez emiatt, és rajta töltöd ki a saját tehetetlenségedet, akkor mérlegeld, hogy hol van jobb helyen!? Meg tudod neki adni a szeretetet? Mert az a lényeg, a SZERETET, amit adsz neki.
2017. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
30%
hát én nem értem ott van a 9 hónap végig szenvedi világra hozza a babáját nem igaz hogy nem érzi azt a csodás érzést hogy az ővé az ő picikéje hogy a francba tudjak idegenek kezébe adni lemondani a gyerekükröl az ijen nem anya a szemembe :( habár nézni kel azt is hogy nem ölte meg nagyon sok az olyan de eszt egy nőnek végig kel gondolni ha babat tervez
2017. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!