Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beiratkozásnál ezt kérdezik?

Beiratkozásnál ezt kérdezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőre megy kisfiam oviba. A felvételinél megkérdezik a szülők szakmáját, munkahelyét? Vagy esetleg "utánanéznek"? Lehet hazudni?
2020. szept. 20. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Még be is kell írni az adatlapra. Cégnév, beosztás.


3 napja töltöttem ki a papírokat.

2020. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarnál hazudni? Ez teljesen értelmetlen hülyeség lenne!
2020. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezik és igen, fel is írják. Hacsak nem prosti vagy, szerintem nincs értelme hazudni, senkit se érdekel amúgy.
2020. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi az off-ert, de ezek miért kellenek?
2020. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

#4

Kb mindenhol kérik. Nekem is valamiért folyton kellett a suliba is. Ez nagyon megmaradt bennem, mikor apától mindíg kellett kérni a cég nevet és a pontos beosztását. Kb minden éven változgattaták a megfogalmazását, szóval mindíg egy ilyen 10 perces káromkodás volt mire előkeresett egy sajtpapírt amire le volt írva minden.

Óvodában, általánosban és közép suliban is kérték. Egyetemnél nem kérdezte szerintem eddig senki.

Hazudni nincs értelme, ha munkanélküliek vagytok azzal sincs gáz.

2020. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nem kérdezték-most kezdte az ovit a lányom.
2020. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert egy nívósabb oviba szeretném adni, magán ovi, de szégyellem, hogy csak érettségim van, és vendéglátásban dolgozom. Amit (mellékesen) szeretek, de ott, abban az ovis közegben ezt szégyellni fogom, meg a többi szülő legtöbbször orvos, ügyvéd stb.
2020. szept. 20. 23:33
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell foglalkozni vele, a lenyeg hogy tudj fizetni!
2020. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Az mindegy. A többi szülő nem tudja, csak az óvónők. Mivel ugye ezek privát adatok. És elárulom, intelligens ember nem fog lenézni. Nekem az egész családom tobbdiplomasokbol áll, engem mégis arra tanítottak a szüleim, nincs olyan munka, ami alantas lenne. Csak olyan munka van, amit el kell végezni és minden munkát meg kell becsülni. És ha még szereted is ráadásul... “fel a fejjel hercegnő, mert lecsúszik a koronád.” Nincs mit szégyellned. Légy büszke, hogy olyan szakmád van, amit szeretsz is.
2020. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha oda fog járni, akkor is beszélgetni fogsz a többi szülővel, és a munka óhatatlanul szóbakerül. Az önbizalmadon dolgozz addig még, egy orvos sem ér semmivel sem többet egy vendéglátósnál!
2020. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!