Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha megtehetitek, hogy otthon...

Ha megtehetitek, hogy otthon maradtok a 3 éves gyerekkel, vinnétek oviba? Figyelembe véve a vírushelyzet?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok az 1 éves kistesóval. Nem gond, hogy a nagy is itthon van. Az oviban a héten egy fertőzött személynél igazolódott a betegség. Úgy döntöttem, hogy már ebben a hónapban maradjon a nagyobb is itthon. De rajtam kívül kb mindenki viszi.

2020. dec. 3. 17:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon mashogy latjuk, ami persze nem baj. Nem mondom, h jo, de az emberi psziche es termeszet is valtozott. Felgyorsult, hamarabb, jobban, mashogy ernek, es masok az igenyek, szuksegletek is.

Egy kisgyereknek szuksege van kozossegre, hogy megtanulja milyen alkalmazkodni, milyen a tarsakkal egyutt enni, fogat mosni, az udvarra kimenni. Milyen egy tarsasagban elni, alkalmazkodni, szabalyokat kovetni, megerteni, betartani. Milyen baratkozni, osszeveszi, kibekulni. Es nem gondolom, hogy az ovononek az a dolga, hogy egyessevel foglalkozzon a gyerekekkel. Persze, ha serelem, orom stb. eri hallgassa meg, torodjon a lelkevel, ha erre van igenye a gyereknek. DE a napi szinten torteno szemelyre szabott figyelmet a szuleitol kell, hogy megkapja. Mas a funkcioja, szerepe az ovodanak es a szulonek.

2020. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2020. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
1970 ennyi
2020. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Akkor zajlott az a vizsgálat, amire hivatkozik. De ez nem egy 1970-es cikk, tehát még mostanában is érvényesek az akkori kutatás eredményei, másképp nem hivatkozott volna rá Vekerdy (hogy pontosan mikor, azt nem látom, de nyilván nem 19070-ben).
2020. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!