Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák,titeket zavarna egy...

Anyukák,titeket zavarna egy tetovált dajka az óvodában?

Figyelt kérdés
Szeretnék kisgyerekekkel foglalkozni a jovőben, és elvégezni a képzést, de ha esélyem sincs így tetováltan erre akkor bele sem kezdek. (A nyakam és a kézfejem is tetoválva van) Jelenleg külföldön élek és itt látni óvodákban tetovált dolgozókat de nemtudom otthon mennyire elfogadott.

2021. jan. 23. 20:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy zavarna. Akit ennyi zavar, màsba is beleköt.
2021. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%

Zavarna. Az óvónő is példa, minta, akit a kicsit utánozni akarnak.

Nem adnám be oda a gyerekemet, ahol tetovált óvónők, vagy óvóbácsik dolgoznak. De azt sem tűrném, hogy kimossák a gyerekem agyát mindenféle genderidiótaságokkal.

2021. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavarna,mert nekem is van.
2021. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Huha 2 akkor én anyaként és a férjem apaként jó szar példák vagyunk 😂😂😂

Kérdező. Engem nem zavarna, de mint látod hülyék mindenhol vannak 🤷

2021. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Na hát aki ez alapján ítél meg valakit, az igen lelkiszegény ember lehet.

Tanuld csak ki! Akinek meg majd nem tetszel, az írassa a gyerekét máshová.

: Egy (egyelőre) tetkónélküli anyuka 😉

2021. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Dajkának készülök tetováltan. Ha a gyerekemnek jó vagyok így, más gyerekeknek is jó leszek.
2021. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ mid van! Kígyós koponya meg zombi meg mittudomén zavarna, vannak olyanok, amiktől én is frászt kapok, ilyen pengés szemek, meg marcangolt szörnyek, meg inas vérző marcangolt seb..


Szerintem egy kisgyereknek sem kellene ilyesmit látnia, de mondom, egy egy horrortetkó még engem is zavar. Meztelen cicis nő, muff és farok sem oké, akkor se, ha a tündérnek van piercinges látszó mellbimbója, ami olyan szép.


Ilyen virág, pillangó, felirat, nonfig nem zavarna, ezek semlegesek, de a hullából kocsányon kilógó szem véresen már nagyon nem oké. Milyen tetkód van?

2021. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
#7 ugye tudod hogy azok csak rajzok, nem igaziak? :D
2021. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ugyan nincs tetoválásom, nem is tervezek, de sosem zavart másokon. Sőt az igényes, szép munkát magam is megcsodálom. Nem egy tetovàlás határozza meg, milyen emberek vagyunk.
2021. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Semmi rémisztő nincs rajtam, állatok, mandalák, virágok.

Köszönöm a válaszokat,kiváncsi lennék hogy az óvodák hogy állnak ehhez a témához,de már az is bíztató hogy az itteni kommentelők között ez elfogadott :)

2021. jan. 23. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!