Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit csináljak ha a fiam nem...

Mit csináljak ha a fiam nem alszik oviban, de nem tudom délben hazahozni, mert dolgozok?

Figyelt kérdés
Egyre többet panaszkodik az óvónő, hogy az 5 éves fiam vagy sokára alszik el vagy nem is alszik. De most mit kéne tennem ebben a helyzetben? Mondjak fel a munkahelyemen vagy mit gondolnak? 6.30kor költöm, költsem fel előbb? Így is alig bir néha felkelni. Nagyszülők is dolgoznak még, senki nem tudja délben hazahozni.

#Óvoda, alvás,
2022. ápr. 3. 14:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
25%

30!


Az enyém mar a bölcsiben sem, de abból se volt probléma, ugyanis ő képes volt csendben és nyugodtan feküdni. A kérdező gyermeke erre nyilván nem képes, különben nem szóltak volna neki

2022. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezt is kellene tudni kezelni... ha csak nincsen egészségügyi oka.
2022. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
80%

#24

Így van ahogy mondod, el LEHET vinni ebéd után, de nem KELL, akkor sem, ha nem alszik. És az anyja dolgozik, úgyhogy nem tudja elhozni ebéd után, pont. Abban mondjuk egyetértek, hogy egy nagycsoportossal azért normális esetben már meg kéne hogy lehessen értetni, hogy oké fiam, ne aludj, de ne zavard a többieket, akik aludnának. Az én fiam is nagycsoportos, és biztos vagyok benne, hogy képes lenne rá.

2022. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!