Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában gáz, ha bokafixes a...

Óvodában gáz, ha bokafixes a nadrág?

Figyelt kérdés

Most fogja kezdeni a gyermekem az óvodát, és mivel bölcsibe nem járt, így nem tudom az “illemet”.


2 méret között van jelen pillanatban: a 98-as nadrág derékban jó, hosszra viszont boka fölé ér, a 104-es leesik róla, de hosszra majdnem ez kellene neki (ha leül nem ugrik fel zokniszárig)

Ha madzagozom, nagyon szorosra kell kötni, és csúnyán beráncolódik a nadrág a derekán.


Több üzletben jártam, kerestem, igazából mérettől függetlenül ezt tapasztalom, ami derékban jó lenne, az rövid, ami hosszra megfelel, az meg bő.


Szandálból a 24 éppen jó, de ha előrébb csúszik benne, a nagyujja kilóg. A 25-ös cipőkben viszont kotyog a lába, félek nem tartja jól a bokáját, ami egyetlen kritérium az ovi részéről a benti cipőt illetően.

25 szandi szorosra állítva fogja, de nagynak látom.

Néhány hét és belenőne mindenbe, csak most, pont kezdésre vagyok így vele és nem tudom mit csomagoljak.

Gondoltam rá, beadom a 24 es a 25 lábbelit is, majd lecserélik neki ha úgy látják jobbnak.


Nadrág esetében nem gáz, ha “halásznadrág” mondjuk a váltója (fokozatosan kiszedem őket a ruhatárból, de mondom, a nagyobb méret még megeszi őt)


Szólnak egyáltalán ilyenek miatt?


2022. aug. 25. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Halásznadrág tökéletes, pláne most még bőven jó idő van.

Megkötös nadrágot inkább ne, nem fog tudni egyedül pisilni, meg öltözni-vetkőzni.

2022. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem halásznadrág, hanem csak olyannak tűnik a hossza miatt. :)
2022. aug. 25. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szól azért, hogy hogyan van a gyerek feloltoztetve. Az én szabaylom mindig az volt, hogy ha én magam elmennék dolgozni úgy, ahogy a gyereket feloltoztetem, akkor oké, ha nem mennék el, akkor ő sem megy oviba benne. Tehát sosem volt rajta kinott, pecsetes, szakadt, kinyult, stb ruhadarab.
2022. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a bölcsiben szóltak, hogy nem fognak tudni arra figyelni, hogy ne egye le a ruháját, ne a legszebbet adjam rá. így nálunk előfordult hogy kicsit kopottabb ruhában ment a gyerek, viszont nem evett az ideg, hogy a kedven pólójából nem tudom kimosni a kajafoltot. Ha a gyerkőcnek kénylemes a ruha, akkor szerintem pont jó :)
2022. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!