Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok az oviba ráadják a...

Nálatok az oviba ráadják a gyerekre a harisnyát ha kimennek? Fiam van,4 éves. Én már úgy viszem hogy harisnya, vékonyabb bélelt nadrág. (mert sok ilyen nadrágunk van, ami most jó harisnyával).

Figyelt kérdés
A gond,hogy az oviba ha kinennek nem adják rá,ő meg nemtudja felvenni. Mit találjak ki helyette. Benn melegítő nadrágba van.Ti hogy öltöztetitek?
2013. nov. 27. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én is ezzel vagyok bajban. nem adják rá amit teljesen meg is értek, mert 30 gyerekre felhúzni a harisnyát képtelenség annyi idő alatt amennyi van erre, vagy ha megteszik akkor nem mennek ki, kezdik a vetkőzést.

nálunk a lányok harisnyában és kis szoknyában vannak, nagyon helyesek úgy és praktikus is, pont ezért én kisnadrágot fogok holnap bevinni és azt adom rá. tényleg nem fog jól kinézni, de bent 28 fok van, kint meg 2...

2013. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem. HA minden gyerekre még külön harisnyát is kéne adni, sosem érnének ki az udvarra.

Miért nem maradhat bent harisnya + rövidnadrágban? Nálunk is így vannak felöltözve a kisfiúk. Vannak nagyon jó fiús harisnyák.

2013. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van olyan kisfiú, aki harisnya+rövidnaci kombóban van. Az enyém melegítőben van bent és van egy bélelt kantáros nadrágja bent, amit ráhúz a melegítő nadrágra. Nem kell 2x öltöznie. Ahogy láttam, legtöbben így csinálják.
2013. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is ezt mondják,hogy macera ráadni. De könyörgöm nem 30 gyerekre kell harisnya. A lányok többsége abban van,a nagyfiúk vagy felveszik,vagy nem hordanak. Tehát 2-3 gyerek akire adni kellene. Nekem sajna nem veszi fel úgy bentre hogy harisnya meg rövidnadrág.
2013. nov. 27. 13:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányom van, így a helyzet egyszerűbb (harisnya/leggings + szoknya). De a csoportban több fiút is látok, akik harisnya+ rövidnaciban vannak. Ha kimennek a melegítő vagy bélelt nadrágot már fel tudják húzni, mert azt könnyebb mint a harisnyát. De ha esetleg segíteni kell, segítenek az óvónők.
2013. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is kérték,hogy ilyenkor a hidegbe a fiúk is harisnya nadrágba menjenek.mert egyszerűbb az öltözködés amikor kimennek.
2013. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél neki lábfej nélküli harisnyát, azt könnyű felvenni, és gyakoroljátok otthon.
2013. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

és ha valami "menő" harisnyát veszel neki-akkor sem venné fel a csoprtba rövid nacival.?

vagy a másik verzió: harisnya plusz vékony hosszúnadrág,amiben nem sül meg bent

2013. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fiúknak való legginset is kapni ám, pl h&m-ben.
2013. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiúk melegítőben vannak bent a szobában és azt kérték a óvónők, hogy legyen kint a zsákban egy kantáros vízhatlan nadrág. Ők a zokniba berakják a melegítő naci alját, arra a kantáros gatyó felhúz és mehetnek ki.
2013. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!