Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kezdhet-e, kezdjen-e később a...

Kezdhet-e, kezdjen-e később a lányom óvodába járni?

Figyelt kérdés

Nagyobbik lányom hamarosan 3 éves, szeptembertől kell oviba járnia. Kicsi lányom szeptemberben lesz 1 éves, egy műtétet terveznek közvetlenül egy éves kora után. Félek, hogy a nagylány az oviból hazahoz valami betegséget és a kicsi is megkapja, elmarad a műtét emiatt.

1 éves kor előtt nem műtik a kicsit. Mi a véleményetek, baj az, ha a nagy később, nem a társaival egyszerre kezd? Kitől kell ezt kérni?



2023. ápr. 3. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha később kezdi. Az enyém 4 éves kora után kezdte, semmi hátránya nincs belőle. Az óvoda vezetője ad rá engedélyt, ha beadsz egy kérvényt.
2023. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az óvodavezetővel beszélj. Kicsit más tészta, de nálunk a bölcsiben, mikor megüresedett több hely év elején, a bölcsődevezetővel kellett egyeztetni, hogy meddig tudja tartani a helyet, ki mikor vinné a gyerekét.
2023. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 3. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a két évesemmel várok műtétre és már a harmadik időpontra várunk. Utolsó alkalommal egyik gyerek sem volt közösségbe 2,5 hétig a műtét előtt, nem mentünk boltba közösen, semmi, mégis betegek lettek. Tehát készülj arra hogy így is lehet hogy tolódik a műtét.. (én már kivagyok ettől..)
2023. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Igen, már készülök, hogy nem fog minden simán menni, aztán remélem, hogy mégis.
2023. ápr. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!