Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan élted meg, hogy oviba...

Hogyan élted meg, hogy oviba kellett adnod a gyereked 3 év után?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatai érdekelnének, akiknél még nem volt ekkor kistesó és nem jártak előtte bölcsibe.

2023. ápr. 12. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet sajnos. Ezt az évet már el is engedtem, hátha jövőre kevesebbet lesz beteg és jobban be tud majd illeszkedni

9-es voltam

2023. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bár nálunk bölcsit kezdett először, de vegyesen éltem meg. Az első napon, mikor otthagytam, csak fel-alá járkáltam itthon, hogy most mit csináljak, mihez kezdjek. :D

Aztán szép lassan mindketten hozzászoktunk, és én is elkezdtem hasznosan tölteni az időt, élvezni az egyedüllélet, amíg nem kezdtem dolgozni.

Én sem vágytam vissza dolgozni, felnőtt emberek közé. Az itthon töltött időszakban úgy éreztem, ez a legértelmesebb "munka", amit valaha csináltam, és nagyon élveztem. Pedig felelősségteljes állásom van, a gyereknevelés mégis a legnagyobb felelősség ever! Kevés ez a 2-3 év, én azt mondom, főleg munka mellett. Nekem legalábbis!

2023. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!