Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor és mit adtok az óvónénin...

Mikor és mit adtok az óvónéninek, dadusnéninek, mikor a gyerek iskolás lesz?

Figyelt kérdés

Ballagáskor, vagy az utolsó ovis napon? Ballagás májusban (dadus akkor lesz utoljára, neki akkor nyilván akkor kellene), de utána még 1,5 hónapig jár oviba, a nyáriszünetig.

És mennyit szántok erre, mit adtok? A gyerek általi kreálmány nálam nem játszik.

Én vállalkozóként is foglalkozom egyedi ajándékokkal, erre is gondoltam (mutatok képet, de nem sajátról), benne pár cuccal (mit tennétek bele?), vagy virág ajándékkártyával?


[link]


2023. ápr. 12. 21:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a "semmit, ezért kapja a fizetését" most köszönöm, de nem játszik
2023. ápr. 12. 21:14
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A ballagó gyermekek szülei közösen szoktak ilyenkor ajándékot venni az óvó néniknek és a dajka néninek. Fogjatok össze, úgy sokkal olcsóbban megússzàtok.
2023. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1,5 hónap múlva ballagás és senki nem szervezett még semmit, ezért szeretnék felkészülni arra is, ha nem lesz ilyen.
2023. ápr. 12. 21:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hatan ballagtak a gyerekek nálunk, összedobtunk pénzt és azt hiszem DM utalványt vettünk belőle. Nekem mivel a harmadik gyerekem ballagott akkor ugyanonnan, nyomtattam egy közös képet róluk, ahol mindegyik a jelét fogja, és a csoport nevének megfelelő állattal kidekorált képkeretbe raktam. Most mutatta az egyik óvónéni, hogy a polcán áll azóta is. :)
2023. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, az csak lemaradt, a ballagáskor adtuk oda. Utána, hogy ki meddig jár óvodába, meg nem megy-e szabira az óvónő, az elég esetleges, a ballagás a tuti, hogy mindenki ott van.
2023. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as hsz, kérdező, hát szervezd meg te! Írj a ballagóknak, hogy hahó, arra gondoltam, adjunk közösen ajándékot, mert olcsóbban kijön mindenki, mit szóltok?
2023. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mivel te foglalkozol egyedi ajándékokkal, te is felvethetnéd a szülőknek a közös ajándékozást. Ha mindenki a másikra vàr, abból semmi nem lesz.
2023. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném összefogni, igazából azt sem tudom, ki megy most suliba (vegyes csoportok), meg párszor volt már ilyen közös ajándékozás, minden alkalommal olyan lett véve, ami a saját gyerekről oké, de az 55 éves óvónőnek a 30. csoporttól már sok szerintem a fényképes falióra pl...
2023. ápr. 12. 21:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tiszta csoportok vannak, így utoljára 25 gyerkőcöm ballagott. A ballagás után kaptuk meg a közös ajándékot. Egy orchideát és egy márkás karórát kaptunk mindhárman.

Akár le leszek pontozva, akár nem, a gyerek képeivel díszített tárgyak cukik, de legyünk őszinték, abban a pillanatban kedves ajándék, de nem teszi ki senki otthon,mert kb más sem lenne a házban. Az órának örültünk, és jó ajándék az utalvány, vagy színhazjegy, vagy utazási utalvány. Azokat tényleg arra kötjük, aminek örülünk. De a 126. felé stílusú lakásdísz csak felesleges pénzkidobás. Ha egyedül ajándekozol, akkor cserepes virág, desszert , ezek nem drágák és nem porfogók.

2023. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Teljesen egyetértek. Sajnos a csoportban egyedül vagyok (vagy csak egyedül nyitottam ki a számat :D ) ezzel a gondolattal :/

Az ár most (emberi keretek közt) másodlagos, nem egy doboz raffaellóval intézném el akkor sem, ha egyedül veszem :) A színházjegy jó ötlet, köszönöm :)

2023. ápr. 12. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!