Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha szeptember 30án született...

Ha szeptember 30án született a gyerekünk és így 2024 áprilisi óvoda beiratkozáskor és 2024 szeptember ovi évkezdéskor még 2 éves lesz ÉS SZERETNÉNK IS, h majd még ne menjen oviba. Mi az általános, hogy lehet bölcsiben majdnem 4 éves koráig?

Figyelt kérdés

Mi az általános, hogy lehet bölcsiben majdnem 4 éves koráig?


Inkább, mint, hogy 2 évesen és 11 hónapos oviba menjen.


Tegyük hozzá, hogy mondjuk lehet fel is vennék éppen az oviba. De akkor is szeretnénk, ha még maradna...



2023. jún. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hely az oviba és a gyerkőc szobatiszta, akkor 2,5 éves kortól felveszik.

Egyébként nem vagy köteles beadni! Abban az évben kell kezdenie szeptember 1-től, amikor betöltötte a 3 éves kort augusztus 31-ig.

Bölcsibe maximum 4 éves korig maradhat.

2023. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 3 évesen köteles tehát mivel szept 30án született így majnem 4éves lesz mire kötelező lesz neki az ovi.Ha nem akkor is lehet visszatartani
2023. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Szia

A

Lányom is szeptember 30-án született.

Én nem írattam be oviba, lehet fel vették volna de jobb lesz még neki a bölcsiben. Igaz Ő magánbölcsibe jár, itt simán maradhat.

A nagyobb lányom februári, neki ugye evidens volt hogy megy oviba de nagyon megbántam hogy nem tartottam vissza az oviba még egy évet. Így is nagyon jó tanuló de sokkal többet küzd mint akik idősebbek.

2023. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!