Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodában "hátrányt" fog...

Az óvodában "hátrányt" fog szenvedni a kislányom, ha nem ismeri a "menő" rajzfilmeket?

Figyelt kérdés

Rosszul fogja érinteni, hogy kimarad valamiből?

A többiek kiközösítik ezért?


A mamánál nézhet mesét, onnan biztos valamennyire ismerni fogja ezeket de nálunk itthon nincs tévézés (elvből is de nagyon hisztis ha engedjük neki mégis, a mama zsebében már sírva kotorászik amikor megjön)



2023. júl. 8. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Még ha esetleg hátrányt is szenvedne ilyen értelemben, be nem hozható előnye van/lesz azokkal a csoporttársaival szemben, akik az egész kiskorukat leszedálva a képernyő előtt töltötték. A nagyobb jót kell szem előtt tartani, ti csináljátok jól!
2023. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem fog hátrányt szenvedni. Egyrészt nem csak ilyesmit játszanaknaz ovisok, másrészt meg akkor is be tud csatlakozni, ha pont ez lesz a játék. Nem számít.
2023. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
OMG...:-(
2023. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon jól csináljátok! Biztos vagyok benne, hogy nem lesz hátrány belőle és még jobb, szebb élményei is lesznek.
2023. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

Nem..


Tapasztalat

2023. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem éri hátrány.

Nekem a fiam otthon olyan karakterekről beszélt, amikről csak az oviban hallhatott. Ő sem néz mesét, meg tv-t úgy általában, nem is érdekli (nem egyhelyben ülő típus) és elég hamar tudta ki mit csinál, ráragadt az oviban.

Egyébként nem volt kiközösítve eleinte sem.

2023. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Az óvodában szinte egyáltalán nem téma a rajzfilm. Igaz, még csak középső csoportos lesz, de eddig semmi hátrányát nem éreztette velem.
2023. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

De miért elnnének szebb élményei, mint egy olyan gyereknek, aki néha megnézhet egy mesét? Emellett még csinálhat millió egyéb dolgot is, és a szülőkkel közös mesenézés is lehet szép élmény.

Nem kötelező, mindenki maga dönt ebben, de ne legyen már az, hogy az a gyerek, aki soha egyetlen mesét sem néz, magasabb rendű gyerekkort él át, mint az, aki néha - nem a nap 24 órájában, hanem néha - megnéz egy rajzfilmet.

Néha én is néztem, szerintem ti is, és nem érzem úgy, hogy annyival jobb gyerekkora lett volna annak, aki nem látta mondjuk A kis hableányt...

2023. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2023. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8

Mi is az arany középút hívei vagyunk, ezért azt a megoldást találtuk, hogy a mamánál lehet mesézni, számítógépezni, telefonozni, de otthon ezeket nem csináljuk (kivéve ha megszerzi a mama telefonját 😁).

Így azért nincs is tiltva, de korlátozva is van.

2023. júl. 8. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!