Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Magánóvoda Diósd, Budaörs,...

Magánóvoda Diósd, Budaörs, Törökbálint?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani igazán jó ovit Diósd és környékén?
2023. júl. 23. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősnek volt negatív tapasztalata a vitaminivel, de 22. kerületben volt a bagolyvár, nem tudom, megvan-e még, arról jókat mondtak, de nehéz volt bejutni. A beszélj velem ovi kegyetlen rossz volt. Ha választani kellene, akkor én waldorf oviba raknám a gyereket(suliban borzalmasak, de oviban remek), viszont még jobb, ha sima budaörsi oviba rakod, az gazdag település, rengeteg a program, nincs akkora óvónőhiány, és kitesznek magukért minden téren. Oké 25 körüli csoportlétszámok vannak, de csodálatos nagy udvaruk van, és több gyerek közt valószínűbb, hogy lesz barátja a tiédnek, mint egy kis csoportban. A magánovikat eleve a nehezebb gyerekek szülei keresik, így ezekből ilyen gyűjtő csoport lesznek, nem feltétlen jó közeggel.
2023. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyit szántok rá? 250 környékén+étkezés már egész jók vannak
2023. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló köszönöm szépen!

A bagolyvár nekem is nagyon tetszik, beszéltem is velük, de idén sajnos kevés volt a jelentkező az oviba ezért csak bölcsis csoportot indítanak.



2.válaszoló, melyikre gondolsz? Beszéltem már 1-2 magánovival de sehol nem volt ekkora a havi díj.

2023. júl. 24. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom valami olyanra gondol, ahol anyanyelvi angol pedagógusok dolgoznak a gyerekekkel, itt a 11 kerben van gazdagréten, vagy talán a sasadi körül. Ilyen a másik, ahova vinném, csak ez sajnos nem volt nekünk opció, mert már 4 éve is horror ára volt, jelenleg nem tudom mennyi, de 200 fölé tippelném.
2023. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!