Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisfiu gyermeket milyen...

Kisfiu gyermeket milyen ruhában érdemes oviba vinni?

Figyelt kérdés
És ősszel, mikor már kint hűvösebb van, adnak rá harisnyat, vagy vesztek egy melegítő overalt es azt adják a gyerekre az udvarra?
2023. aug. 8. 08:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%

Sok kisfiú harisnyára húzott klottgatyában van odabent, de én ettől nagyon viszolyogtam. Praktikus, de rém ronda látvány.

Én a fiamnak kerestem szűkebb szárú melegítőnadrágokat, amire rá tudta könnyen húzni a sínadrágot, ha kimentek télen.

Nem túl hideg időkben meg normális nadrágokban volt, gumis farmer, vagy a már említett mackóalsó.

2023. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk a harisnya rövidnadrág kombót javasolták az óvónők es ebben is volt minden kisfiú. Ha kimennek, rövidnadrág le, hosszunadrag fel.
2023. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
én fiú legginset (vékony sztreccs nadrágot) adok rá. Arra egy sima melegítő gatyát. A melegítőt reggel levesszük bent es a vékonyban van egesz nap. Ha mennek az udvarra akkor segítenek neki a másikra rávenni a melegítőt.
2023. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
1-es te valami időutazó vagy? 100 éve nem hord senki ilyesmit. Melegítőnadrág, pólóban vannak.
2023. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, még csak bölcsis a fiam, de vastagabb melegítő nadrágot adok rá, vagy ha már hidegebb van, overált. Ha kimennek is ezt adják rá.
2023. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
4-es, te nem olvastad kettes kommentjét? Most is ebben vannak. Amúgy 3 éve ballagott a fiam az óvodából, elég friss az élmény.
2023. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
őszre 10-15 fokban elég lehet az udvarra a benti melegitő nadrág plusz egy kinti orkánnadrág, nem bélelt verzió. ezt találtam, mindenképp olyat szeretnék, amit csak ráaadnak, csak nem tudom, hogy nem vékony-e ez, bár jonak tűnik. Úgyis mozognak kint.
2023. aug. 8. 09:42
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
De a 2-est is meglepetten olvastam. A harisnyát nehezebb felvenni, nem fogják a saját dolgukat nehezíteni. Melegítőnadrágban vannak minden helyen amit ismerek.
2023. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

8!


A harisnyát a szülő adja rá otthon a gyerekre, erre húzza rá a hosszunacit, úgy viszi be a gyereket az oviba. Ott leveszi a hosszunacit és raadja a rövid nadrágot -lányoknál szoknyát adnak ugyanígy harisnayra bent. Ha kimennek, megintcsak a harisnyára húzzák rá a hosszunacit. Semmi nehézség nincs benne.

2023. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de ez tényleg hülyén néz ki :DD
2023. aug. 8. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!