Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért kényezteti el mindenki...

Miért kényezteti el mindenki az óvónőt azzal, hogy már másfél órával a program előtt hazaviszi a gyereket?

Figyelt kérdés
A hivatalos program 7:30 tól 16:30ig van, és soha nem késtem egyetlen percet sem, legkésőbb 16:20ra mindig odaértem, de ilyenkor is mindig már csak az én fiam volt egyetlen gyerek. Az óvónő többször apropózott, hogy gyerek unatkozik a nap végén egyedül, és ha van rá mód, akkor menjek érte hamarabb. Pénteken 16 órakkor felhívott, hogy nem tudnék-e a gyerekért menni, mert már egy órája egyedül van. Ilyenkor csak betesz neki valami rajzfilmet youtubeon, ő meg közben telefonozik.

febr. 11. 15:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
26%
Bunko és rosszindulatu vagy
febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem az óvónőnek most kellene összekapnia magát és foglalkoztatni a gyereket, hiszen egyedül van, igazán nincs nehéz dolga. Persze az is korrekt, ha szól a szülőnek, én pl örülnék, ha írna, hogy fél órája egyedül van, ha tudok, mehetek korábban érte. Persze nem kötelező jelleggel, csak, ha úgy gondolom, és MINDEGY miért nem akarom elhozni korábban. Akkor is rendben van, ha oviidőban az oviban van, ha nekem "csak" kell a mentális jólétemnek az a max egy óra énidő. Ha már nyugodtabb, kedvesebb, csak vele foglalkozó anyukát kap, akinek türelme is bőven van, akkor MEGÉRI.


Szóval jelezni jó, de kötelező jelleggel elvárni nem. A többiek nem az óvónőt kényeztetik el, hanem szeretik a gyereket maguknál tudni, kevesebb a verekedés például, van idő különórára vinni emberi időben, tanulhat nyelvet, vagy bandázhat a játszón, esetleg összebarátkoztatják a tesóval kicsit jobban vagy kutyáznak, vagy megetetik normál kajával, elviszik valahova.. nagyon sokminden jobb lehet, mint az ovi.

febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom honnan lett ennyi eltartott, vagy családi céget a feneke alá tolató anya. A munkaidő jó esetben 4ig tart és mire bárhová odaér az ember, az még plusz fél-1 óra. Ha nincs dugó. Én 5re mentem érte,de nem szóltak. 1-2 gyerek mindig volt. Mondjuk szerintem normális felnőtt embereknek van arra igényük,hogy dolgozzanak. Bele is hülyültem volna,ha napi 4 óra szellemi tevékenység lett volna engedélyezve.
febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
#13 az csak, de sokaknak meg eleve ötig van munkaidő. Csak a főnök jófejségén múlik nálam is, mikor érek oda a gyerekért.
febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
50%

13-as: rengeteg anyuka 6-14-ig dolgozik, NEM eltartott és NEM feneke alá tolt céges, sehol nem írta senmi a 4 órás munkaidöt sem.


Másrészt elég szegénységi bizonyítvány rád nézve, ha a "szellemi tevékenység" számodra a munka és nem tudsz semmi mást elképzelni!

febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
41%
15# Ott a pont.
febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként egy középsős, nagycsoportos gyermek már megjegyzi hogy "megint én vagyok az utolsó."

Nem egy ilyennel találkoztam óvodában mikor 15:20-tól már egyedül volt a gyerek. Jött oda hozzám szegény hogy "óvó néni már megint én vagyok csak egyedül".

Nekem mindegy meddig voltam mert szemben laktam az óvodával, de szegény gyereket sajnáltam hogy mindennap ott szenved nyitastól zárásig.

febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
43%

17! Baszki nem szoktam paraszt lenni de valami proli környéken laksz hogy mindenki oda ér 3-ig?

🤣🤣

Irodában is 4-kor végeztem, 16.10-re értem oda a gyerekért.

Gondolom akkor ott kitartott anyukák laknak akik nem dolgoznak....

febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
nekem is mindig ez volt :( bölcsi, ovi detto. Szerencsére lett egy olyan melóhelyem, ahonnan 3kor el tudtam jönni, de még volt, hogy be se kötöttem a gyereket a kocsiba, már zárták a kaput- kívülről. Engem is marhára idegesített. Pláne, hogy a bölcsi elvileg a dolgozó szülők gyerekeinek van...
febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
43%
18# Kitartott,aki pl. 6-14 dolgozik? Nálunk van ilyen munkarend is,bár nem a 17 vagyok. Ja,ez kitartott diplomával? :D Az a nem kitartott,aki egész nap dolgozik? Igen,paraszt vagy. Dolgozz 4-ig,ha nem találsz mást a te szakmáddal,mert fost választottál,de ne nézd le,akinek a teljes munkaidő 2-ig szól például vagy maximum 3-ig!
febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!