Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bemutatkoztál volna külön az...

Bemutatkoztál volna külön az óvónőnek, ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ovis nyíltnap volt, 5 csoport van, ennek egyikébe jár a középsős gyerekem. A kicsi ősszel kezd, vele jöttünk körbenézni. Nem vagyok ismeretlen az oviban és ez az óvónő is látott már néha, de nem az ő csoportjába jár a gyerekem, soha nem beszéltünk egy szót sem. Amikor bementünk ebbe a csoportba, az óvónő mindenkinek bemutatkozott, csak nekünk nem. Amikor külön odaült hozzánk, akkor bemutatkoztam és kezet nyújtottam neki. Ő hatalmasra kikerekedett szemekkel nézett rám és kb 5 másodpercig nem szólalt meg. Utána nyújtott csak kezet. Mondtam hogy melyik csoportba jár a nagy, ő pedig a leendő ovis. Fura volt nekem ez a reakció, szerintetek rosszul csináltam valamit? Persze tudhatta, hogy ki vagyok, de soha nem beszéltem még vele, a szokásos köszönésen kívül, meg bunkó sem voltam vele.
ápr. 4. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, nincs ebben ennyi.
ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, eszembe sem jutott volna.
ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nekem úgy tűnik, nem értette, miért mutatkoztál be neki, ha legalább látásból ismeritek egymást, már jár oda 1 gyereked.
ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de csoportonként 25 gyerek van az oviban, meg sokan is jártak hozzá már az évek alatt, honnan gondoltam volna, hogy tudja az én nevem és ki az én gyerekem? Nem bunkóságból akartam külön bemutatkozni😐
ápr. 4. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"honnan gondoltam volna, hogy tudja az én nevem és ki az én gyerekem?"


Innen:

"az óvónő mindenkinek bemutatkozott, csak nekünk nem"

ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszerre többen is bementünk, gondoltam csak nem vett észre
ápr. 4. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy mutatkoztam volna.

Mire a második gyerekem elkezdte az ovit, az egész óvoda ismerősként üdvözölt. Azok az óvónők is ismertek, akiknek a mai napig a nevét se tudom. Mindig mindenki köszön, van egy-két jó szava.

~250 gyerek jár egyszerre oda. Nem tudom hogy csinálják, de mindenki ismeri a többi csoportba járókat is.

ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!