Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis zsákot hol érdemes venni?

Ovis zsákot hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hol van egyáltalán?Auchan pl.?

2012. júl. 27. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Én már nézegettem, mert az ikreim most mennek bölcsibe, de végülis nem kell, mert szekrény van.

Én például röltex félékben láttam nagyon aranyosakat. Illetve kis méteráru üzletekben. Tudod, ahol függöny, terítő, gomb, cérna, meg hasonlók vannak. 1000 forint általában.

2012. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most nézegettm aukciós oldalakat, hogy mégis mennyi az áruk kb.Láttam 1600-ért újat, névreszólót, amire az óvodai jelet is ráhímzi a csaj.

Ha megveszem az anyagot, és megvarratom, akkor is ennyi lenne ugye?Vagy nekiesek én a varrógéppel (amiből nem sül ki jó dolog).

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 27. 22:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah, hogy a méteráruban készen vannak 1000-ért?Az tök jó.Köszi szépen!
2012. júl. 27. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz varrni, vegyél elő egy rég nem hordót inget. Vág le az úját,utána varrd össze a lyukat, ezután az alját is és kész az ovis zsák. A méterárus ovizsákkal az a baj, hogy műszálas anyagból készült és hamar elfoszlik.
2012. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2012. júl. 28. 01:04
 7/10 anonim ***** válasza:
5-öst meg kell cáfolnom, mert egyet vettem, abból lett a babakocsihoz a bevásárlózsák, 1 éve használom napi szinten, és semmi baja...
2012. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

én itt csináltattam. nagyon szépeket csinál és gyorsan kész van. Igaz ez több, mint az előzőek írtak, mert 3900 ft-ot fizettem szállítással és tornazsákkal együtt az ovizsákért.

2012. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szó se róla, nagyon jól néz ki, de naaaagyon drága.

Azért köszi szépen!

2012. aug. 2. 12:51
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szó se róla, nagyon jól néz ki, de naaaagyon drága."

Ez nézőpont kérdése én szoktam ilyeneket varrni. Nem kezdőként is legalább 3 óra elkészíteni, és akkor hol van még az anyagköltség.

2012. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!