Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen óvónőről? Szívesen bíznátok rá a gyereketeket?

Figyelt kérdés

A lányom nagycsoportos lesz, a fiam most kezdené az ovit. Az óvónőt látásból ismerjük. Sokszor hallottam, hogy szidja azokat a szülőket, akiknek a gyereke nyáron is jár oviba mert nincs 6 hét szabijuk (nálunk ennyi időre zár be az ovi) meg aki nem megy érte 4re és nincs ott minden olyan eseményen, ami munkaidőben van. Elég rossz ezt hallgatni, mert mi is ilyen szülők vagyunk (mindketten dolgozunk 8-10 órában) és félek, hogy fog viszonyulni a fiamhoz.


Ráadásul most hallottam, hogy a fiát és a menyét is szidja emiatt, mert ott is ügyeletben lesz az ovis gyerek. Ő, mint óvónő nagymama 6 hét szabadsággal nem segít nekik, de a hátuk mögött kibeszéli őket hogy milyen szar szülők.


Ti mit tennétek?


2013. júl. 3. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember csak óvónőként dolgozik, de nem igazi óvónő.0 elhivatottsága van a gyerekekhez. A lányod tudná a legjobban megmutatni, milyen az óvónője. Ha szereti, akkor nincs semmi gond sem.
2013. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, ha ő lenne az óvónő. Mint ember sem szimpi. Ha lenne más választásom, máshova íratnám be. Ha nincs, akkor nincs mit tenni.
2013. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lányom óvónőjével nincs gond, őt nagyon szeretjük mi is és a lányunk is.


De aki szeptemberben kezd a kiscsoporttal, így a fiunkkal is, róla van szó. Ezért félek kicsit, mert csak rosszat hallok róla.

2013. júl. 3. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
És mit tudsz tenni? Szétaggódod magad? Ezt elbaltáztad. Vagy még időben átiratod, ha lehet.
2013. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ezért rosszul bánna a fiaddal

azt meg, hogy mit gondol rólatok, próbáld meg figyelmen kívül hagyni

értem én, hogy sajnálja a gyereket, amiért keveset tud otthon lenni, de a ti helyzetetekben ez nem azért fordul elő, mert csak le akarjátok passzolni a gyereket, talán ezt belátja majd

viszont bölcsis gondozónő unokatestvéremtől hallottam már olyat, hogy anyuka otthon van, nem dolgozik, de a kislányát egész nyáron bölcsibe járatta....pontosabban egy hétre kivette, de aztán visszavitte...

ami elég érdekes szülői magatartás, pedig ott még kisebb gyermekről volt szó

talán az ilyen esetek miatt szitkozódik, és ahol tudja hogy nincs más megoldás, ott nem "szemétkedik"

2013. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!