Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért fontos, az óvodai...

JnéHN kérdése:

Miért fontos, az óvodai kartonra ráírni, hogy császárral született a fiam?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
nem fontos. ez különleges adatnak minősül eleve, szóval ha nagyon nem akarod,simán kérheted a törlést na meg eleve annak korlátozását, hogy azt a kartont ki láthatja
2013. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van benne egy olyan kérdés, hogy terhesség, szülés. Lehet én vagyok nagyon érzékeny erre a témára, de a császáros gyerekkel máshogy bánnak?
2013. aug. 30. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
a pedagógusokat érdeklik a születés körülménye.nem személyes okok miatt,hanem a későbbi fejlesztések-esetleges problémák miatt.ne vedd személyeskedésnek-de sok minden következhet ebből,amit egy hozzáértő meg tud állapitani..
2013. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem bannak mashogy a csaszaros gyerekekkel.

A gyerek fejlodeset figyelemmel kiserve az ovononak minden info hasznos lehet,ami a gyermek szuletesi korulmenyeire is kiterjed.

2013. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért bánnának másképp vele? Ez nagyon nagy butaság, azért ma a császár nem olyan ritka dolog.
2013. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak egy egyszerű tájékozódás, nálunk is kérdezték. Sőt, a lányomat a logopédia miatt el kellett vinnünk a beszédjavító intézetbe egy felmérésre, ott is rákérdeztek, hogy hányadik héten és hogyan született, mekkora volt az Apgarja.
2013. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy csomó ilyen kérdést tartalmazó kitöltendő papír, én is kikerekedett szemmel néztem némely kérdést, pl milyen volt a terhesség, időre született-e, szopott-e, mit csinál szabadidejében a család, van-e külön szobája stb, végül voltak kérdések, amikre csak úgy írtam valamit vagy egyáltalán nem is válaszoltam, nekem már sok volt, semmi közük hozzá.
2013. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!