Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire öltöztetitek be a...

Mennyire öltöztetitek be a gyermeketeket oviba?

Figyelt kérdés
egyre jobban lehűl a levegő reggel és a kisfiam nagyon fázott, mi lesz vele télen, ha már most harisnyázunk...? :)
2013. szept. 19. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Oviba menet vagy az óvodában? Az oviban lesz fűtés télen, de kint tényleg hideg van, már kell a harisnya korán reggel.
2013. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oviba menet :)
2013. szept. 19. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiamon reggel egy trikó, egy pamut pólóanyagú hosszú ujjú pulóver, egy sima nadrág, kb. farmer vastagságú, egy pamut csuklyás zippzáros melegítőfelső, egy pamut sapka és egy vékony, de bélelt mellény volt. Meg egy edzőcipő. Ha hidegebb lesz jönnek a bélelt nadrágok, vastagabb kardigán mellénnyel, vagy vastagabb mellény.
2013. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rövid vagy hosszu ujju felső ,kardigán ,harisnya farmer nadrág , vastag kabát ,sapka van a lányomon oviba menet.
2013. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért én 15 fokban még nem adok rá harisnyát,akkor mit fog télen felvenni? Ma reggel farmernadrág,rövid ujjú póló,nem vastag hosszú ujjú póló és vékony dzseki. Én ettől jobban még nem öltöztetem be,igaz kb 5 percre van az ovi.
2013. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk 5 fok és közepesen erős, de hideg szél volt reggel.

a farmer alá adtam harisnyát rájuk, trikó+póló+hosszú ujjú póló+vékony kardigán és átmeneti kabi is volt rajtuk meg vékony, fület is takaró sapka. kb félútig mindketten fáztak még így is.

oké, hogy napközben a napsütés (ha van) felmelgíti az időt ,de reggel ez még nem játszik be és a szél nagyon is lerontja a hőérzetet. Különben is, valamelyest át kell állnia a szervezetnek, megszokjuk a hűvösebb időt, mint ahogy télen is jobban bírjuk, ha -10 után -15 jön a következő napokban, mintha a néhány nappal ezelőtti 16-18 fokos reggel után pl ma 5 fok volt ugyebár.

én egyáltalán nem éreztem túlzásnak a harisnyát, sőt, mivel még így is fáztak, sajnálom, hogy nem bélelt nacit adtam rájuk!

az udvaron is leücsörögnek homokozni, egy szál nadrágban tutira felfáznának, az meg nem hiányzik.

inkább rétegesen öltöztetem, aztán a napközbeni időjárás függvényében eldöntik hogy miben menjen ki az udvarra.

2013. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bélelt nadrág, rövid ujjú póló, hosszú ujjú póló, vastag kapucnis felső, sapka.


Én csak azért nem adtam rá harisnyát, mert nem tudtam venni még rá az idén. Felénk úgy néz ki, hogy csak lányok laknak, mert mindenhol rózsaszín és lila harisnyát lehet kapni, abban meg elég bután nézne ki a fiam. :)

2013. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Térdzokni?Az enyém szereti.Van frottír vastagabb és sima is.Így a kabát/mellény és a térde közt csak pár centi lóg ki.
2013. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!