Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más gyereke egyből szófogadó...

Más gyereke egyből szófogadó az oviban?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtük az ovit és eddig még nem járt közösségbe a lányom és nagy gond tegnap nem volt vele de ma már ott ebédelt de nem ült meg a helyén kicsapta a hisztit,miután kimentek udvarra és be kellett jönni akkor is hisztizett.Volt,hogy elvette mástól a játékát!

Normális ez?

Megtanulja ugye?Olyan ciki csak az én gyerekem csinálja ezt! :(



#óvoda #beszoktatás #szófogadatlan gyerek
2014. szept. 3. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, mi is a héten szokunk be, bent vagyok a gyerekkel. Az én kisfiam járt már közösségbe, eddig itt szófogadó. De mindennap van egy-két gyerek aki iszonyatos hisztit csap, de ilyen előfordul. Teljesen normális dolog...

Ebben az időszakban ego-bajnokok a gyerekek, bizony elveszik egymás játékát, az oviban szembesülnek majd, hogy meg kell osztozni a játékokon.

2014. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló vagyok- az egyik gyerekhez pszichológust kellett hívni, mert az üvegajtót rugdosta, és szabályosan le kellett fogni.De ezen sem akadtak ki az óvónénik.
2014. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed!

Remélem napról-napra jobb lesz a helyzet!

2014. szept. 4. 06:33
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma nagyon örültem mert megdicsérték a lányomat,szépen evett reggelit és ebédet is és egyébként is jól viselkedett.

Azt mondták az óvónők,hogy ne aggódjak van akinek hónapok kellenek,hogy beszokjon és ne érezzem magam kellemetlenül mert ők azért vannak,hogy megtanítsák a gyerekeknek a közösségben való viselkedést,szokásokat.

2014. szept. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!