Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan kezelitek a hisztit?...

Hogyan kezelitek a hisztit? Melyik a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, bocs, de miért szültél harmadszor is, ha azt várod, hogy felnőjön?
2020. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a gyerek személyiségétől függ. Van, akinél mindig beválik az elterelés, mese pl., van olyan is (pl. én kiskoromban), aki tényleg csak okkal sír, pl. fáj valamije, megijed, de nem kikövetelni akar valamit, ott szerintem a megnyugtatás, vigasztalás működik. DE: az átlaggyerek többségénél figyelemmegvonás, kizökkentés, ill.erélyes fellépés működik, minden olyan esetben, amikor valami értelmetlen dolgot akar kikövetelni vagy valamilyen normális dolog ellen tiltakozik.
2020. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok szülő a lustasága miatt jár így.A gyerek tudomására kell hozni,az ő szintjén,hogy az.Adjál,vegyél akarom dolgok nem működnek.
2020. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!