Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 8 éves tabletfüggő gyereknek...

8 éves tabletfüggő gyereknek mit vennél ajándékba?

Figyelt kérdés

Unokahúgom születésnapja lesz. A szülőket kérdeztem, azt mondták mindegy, mert úgysem játszik vele. A tablettől érdekesebbet úgysem találok.

De én meg nem akarok olyat venni, amit már eleve tudom, hogy a sarokban landol.


2021. júl. 26. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Ruha? Az ilyen korú lányok örülni szoktak neki, csak el kell találni a stílusát, mert most pont abban a korban van, hogy lehet, hogy még imádja a flitteres-csillogós-rózsaszín cuccokat, de lehet, hogy már csak a vagány fekete jön be neki.
2021. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vegyél ruhát, azt legalább fogja hordani. Vagy adj neki pénzt, ha ennyire úgyis mindegy.
2021. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Én könyvet vennék. Hátha legalább kicsit kimozdítja a tablet mögül :) 8 évesen én már rég imádtam olvasni, szerintem ilyenkor már egy Harry Potter-féle könyv elég nagyot tud ütni. Meg ha nem is feltétlenül most, de pár év múlva lehet, hogy elolvassa. Ki tudja.
2021. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
"Offer"-t valami játékba vagy fülhallgatót, ha még nincs - ezek a menők.
2021. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Normális szülőket, akik foglalkoznak is szegénnyel.
2021. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ruha esetleg valami élmény. Talán kislánynak való "smink készlet" ilyen illatos szájfény, körömlakk, gyerek parfüm, simizős csajos táska.
2021. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Programot? Az én 8 évesemet is rendesen be tudja szippantani a telefon, de korlátlan mennyiségben lehet vele pl. koncertekre járni, akkor boldog. :)

De amúgy ha veszel neki zsetont abba a játékba, amit nyomat, akkor is te leszel a legjobb fej nagynéni.

2021. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Állatkerto vagy strand belépőt, mindenképp olyat ami kimozdítja otthonról.
2021. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Fülest
2021. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

A tabletezosek is el tudnak lenni pl legoval(amihez van esetleg kirakos utmutato is), vagy mozgásos jatekokkal pl trambulin, vagy sátor, vizipisztoly, vizibomba, frizbi, kosarpalank, csak ki kene tenni őket a kertbe..


Plusz kiserleti kemiai jatek szülővel, vagy imádják ebben a korban a bűvészjátékokat is nagyon, vagy pár alkalmas jegy pl lovagolni tanulni, vagy szimulatoros játekokra, plusz van egy rakat ugrálováras kalandpark egy egesznapos jeggyel is hatalmas elmeny lenne(sajna nem jut eszembe a neve a helynek, megkoszonnem ha vki megirja), vagy olyan allatkertbe kirandulni ahol testkozelben van az akvárium is a capakkal stb. Felejthetetlen elmenyek lennének! .



NEM a gyerek tehet arrol ha beszűkül a tudata, hanem a szülő!

2021. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!