Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 8 éves tabletfüggő gyereknek...

8 éves tabletfüggő gyereknek mit vennél ajándékba?

Figyelt kérdés

Unokahúgom születésnapja lesz. A szülőket kérdeztem, azt mondták mindegy, mert úgysem játszik vele. A tablettől érdekesebbet úgysem találok.

De én meg nem akarok olyat venni, amit már eleve tudom, hogy a sarokban landol.


2021. júl. 26. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem a nagynéni évi pár nevelő szándékú ajándékától fog bármi megváltozni.
2021. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valami édességet.
2021. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tollaslabdát, frizbit, vagy valami olyat, amivel a szabadban lehet jól szórakozni.
2021. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó. Csak sajnos ezekkel nem tud egyedül játszani. Vannak ilyesmi játékai, de mivel a szülei nem játszanak vele, így ezeket használni sem tudja
2021. szept. 28. 14:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Na még nem volt meg az a szülinap? :)

Vidd el te játszani akkor valahová. Akár csak egy közeli parkban kitalálhatsz valami kincskeresést, akadálypályát. Vagy persze mehettek állatkertbe, vadasparkba, új játszótérre, várat, kiállítást nézni, hegyet mászni, moziba, bowlingozni, trambulinozni, szabadulószobába... Ha bevállalós vagy, meghívhatjátok a legjobb 1-2 barátját.

2021. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De megvolt. Végül csinálatam neki Tarzan park bérletet és elvittem négy alkalommal. Nagyon élvezte.

Most a karácsonyon agyalok, mert akkor a szabadtéri programok nem annyira nyerők a hideg miatt.

2021. szept. 28. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!