Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Másnál is sokat sírnak a...

Másnál is sokat sírnak a gyerekek? 3 gyerekem van (1.3.5), de valamelyik mindig sír, úgy érzem egész nap csak sírást hallgatok, idegrendszerem már teljesen tropa. Feltöltődni se tudok, és már nem megy így a türelmes anyaság se.

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én voltam bébistitter 3 gyereknél, kezdetben 1, 2,5 és 4 évesek voltak. A 2 kisebb néha sírt, a 4 éves nagyon ritkán. Egész nap velük voltam, tehát nem csak pár órát. Fárasztó volt, az tény, de főztem nekik, alvásidőben még a takarításban is besegítettem. A 3 és 5 éves nem jár oviba?
2022. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 3 van, mindhárom lány. A nagy mindjárt 7, ritkán sír, ellenben sokat hisztizik és nyávog (fejletlen idegrendszer) mellette rengeteget sikonyálnak vagy civakodnak a középsővel (4) Ő még mindig dackorszakos. Tehát hiszti vergődés, mű sírás.

A kicsi 1 éves, ő meg most szepázik. 🤦‍♀️

Ez van. 🤷‍♀️

Egyébként én rengeteget süketültem, főleg a nagytól. Vele brutális volt kisebb korban.

2022. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már képes beszélni a gyerek, akkor könnyen leszoktatható erről. El kellene kezdened a probléma megoldására szoktatni őket. Vannak gyerekeknek jó gyakorlatok pl: helyezze el egy skálán azt, mondjuk 1-5-ig mekkora a probléma, hogy tudnatok ezt közösen megoldani. Szabad sirni, de a sirastol nem lesz jobb, és az agyadra megy. Próbáld arra motivalni őket, hogy fogalmazzák meg a problémát, és beszéljétek meg kultúráltan.
2022. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!