Vérvétel hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy középsúlyos értelmi fogyatékos kislányom (4 éves elmúlt) vérvételre kellenne vinnem.Sajnos utoljára jó pár hónappal ezelőtt sem tudták le venni neki,nem engedte,kapálozott,ellenállt.Esetleg van valakinek valami ötlete,vagy volt már valaki ilyen helyzetben?Muszáj lenne a vérvétel,mert nem gyarapszik a súlya.

Válaszokat előre is köszönöm.


2022. jún. 11. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Gyereknek való nyugtató.
2022. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Hogy nem tudják lefogni? Nem hiszem el...vagyis elhiszem,de akkor is...

A születésétől beteg autista lányomat 3 hetes korától hordom vérvételre. Most 6 éves. Én fogom le folyamatosan.


Így próbáltátok? :


Leülsz,az öledbe ül a gyerek. A 2 lábát a lábaid közé veszed szorosan, plusz lefogod az egyik kezét, meg a hasát körbe. A másik kézből meg leveszik a vért.

2022. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem autista kisfiam van, a menet nálunk a következő:

Füllhallgató, nem a fülbe dugos hanem az a nagy, mint egy zajvédő. Mese a telefonon, szól a fülébe. Amit éppen szeret,mindegy mi.

Szépen ölbe ültetem, lábaimmal lefogom a lábát, kézzel az egyik kezét. Másik kezét egy asszisztens fogja.


Résen kell lenni, de általában azt az egy percet kibirja így.


Mi a bethesdába járunk, mindig előre odaszólok hogy megyünk, előre tájékoztatom őket a gyerekről,így fel tudnak ők is készülni.

2022. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Esetleg etetőszékbe,babakocsiba bekötni szorosan arra a 10 mp-re?



Te addig lobogtatsz előtte valami új játékot, amit a vérvétel után megkaphat.

2022. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
3! Ugyanezt a lefogást írtuk mind a ketten.
2022. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg lefekteted az ágyra hátára,te meg hassal finoman ráfekszel és lefogod?


De ezt az ottani nővérkéknek kellene kitalálniuk,a konkrét gyereket látva....

2022. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
5ös, igen én is most olvasom😀. Nekünk ezt a kórházban egy laboros javasolta, ők így szokták lefogni az snis gyerekeket szülőkkel közreműködve, már amelyeknél erre szükség van.
2022. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Vagy leülteted a székre,te meg szemben "ráülsz",persze nem teljes súllyal....ha olyan a szék,hogy szemben befér a lábad.
2022. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

1#

Koszonom szepen,errol meg nem hallottam,de utanna fogok jarni.


2#

Pedig igy tortent,2-en is ott voltak,es nem keveset utaztam a vervetel miatt,es meg sem sikerult.

Igen,igy csinaltam.De annyira erosen micorgott,ellenallt,hogy nem sikerult.😔

2022. jún. 11. 17:00
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
2,4,5,6,8-as válaszokat én írtam. Melyik város ez,kérdező? Kíváncsi vagyok, hol nem tudnak egy vért levenni...
2022. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!