Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy bírjátok a nyári szünetet...

Hogy bírjátok a nyári szünetet "sérült" gyereketekkel?

Figyelt kérdés
2023. aug. 11. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Mit jelent a sérült? Testi/szellemi sérült, fogyatékos? Vagy megsérült, mondjuk eltörte a kezét?

És miért van a szó idézőjelben?


Szerintem te vagy sérült kérdező, mármint értelmileg, mert azt se bírod normálisan megfogalmazni, hogy mire vagy kíváncsi.

2023. aug. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Jó nagy parasztok vagytok már bocs. Teljesen érthető hogy mire gondol a kérdező. Meggyógyítani, hát persze. Ne itt próbálj segítséget keresni, mert itt nem kapsz. Esetleg próbáld hasonló helyzetben lévő szülőkkel felvenni a kapcsolatot.
2023. aug. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Valóban elmagyarázhatnád, mert nekem mint valóban sérült gyereket nevelőnek nincs nyári szünet, se őszi, se tavaszi, mert mindig monden ugyanolyan.
2023. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

6!


A gyerek nem jár semmilyen oktatási intézménybe?

2023. aug. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányunk halmozottan sérült. Nem sokban különbözik a nyár a többi évszaktól. Annyi, hogy most a heti 4 óra állami fejlesztést nem kapja meg. De magán terápiákra járunk ugyanúgy. Az egészséges tesókkal nehezebb így, hogy egész nap le kell kötni őket, szervezni programokat stb. De élvezem, hogy együtt tudunk lenni.
2023. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nehezen. Csupa kék-zöld vagyok,mert összever.
2023. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, mint màskor. Itthon van velem. Vannak könnyebbeg nehezebb napok. 6-os, az enyèm egy időre leszokott a verekedèsről, most újra vissza. Szilvásat jàtszunk :/
2023. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is sérült voltam, de engem egyedül lehetett hagyni. Csöndben egyedül szerettem lenni, és tanulni, olvasgatni, játszani stb. A többiek örökké vertek. Aki köpte rúgta a tanító nénit általánosban, az nem volt sérült, engem deviánsként kezeltek, mert csöndes és jó magaviseletű voltam. Mennyitől kell ma sérültnek hívni valakit?
2023. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!